Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)Červenec 2014

Realize, that the most important is health.

4. července 2014 v 11:12 | ☼
Přeji pěkné slunečné dopoledne :)

Dnes mám skvělou náladu a taky velké odhodlání jíst správně. Včera jsem si četla o zdravotních následcích bulimie a je sice fajn být hubená, ale důležitější je být zdravá! A přesně tak jsem za tím šla i před rokem, když jsem začala jíst syrovou stravu. Takže momentálně se budu snažit o očistu na syrové stravě. Vím, že to tak nejde jíst neustále, ale na nějakou dobu to pro mě bude ideální. A právě proto, že to budu brát jako očistu pro zdraví, nebude to dieta a budu to chtít dodržet a jíst jen takto. Vím, že když zhubnu a ostatní budou mít se vším problém a kecat a kecat, tak jsem tentokrát silnější a vím, že je dokážu poslat někam a vím, že to co dělám je správné, protože jinak bych byla v tom stálém koloběhu přejídání a zvracení. Řekla jsem si prostě stop! A můžu si oddychnout, že když někam jdu, nemusím přemýšlet co budu jíst, co si dám, co si koupím apod., protože nic z toho není pro mě. "If I eat, I eat everything. So I better eat nothing."

V úterý jsem jak už víte jela k babičce. Hned to odpoledne po tom, jsem byla u "psychiatričky," ale kromě antidepresiv si nemyslím, že by mi nějak pomohla. Je to všechno o mě a o tom jak se rozhodnu. U babičky jsem jedla vcelku normálně - zdravě. Další den jsme v poledne šli pěšky do vedlejší vesnice a tam na barák k tetě, kde byla ještě s jednou tetou a večer přijela moje kamarádka a vnučka tety (té co je její barák) D. Je to složité :D No a přijeli jsme a smozřejmě jsem si během dne dala palačinku, chleba, banány v čokoládě.. Ale to nebylo žádné přejídání, i když já si řekla zaše vše špatně, tak už je to jedno. A další den jsem si dala hned k snídani na banán granko.. a k obědu jak polívku tak smažený květák.. a pak jsem si v obchodě koupila margotku a kofilu a paksi dala ještě oplatky a zmrzlinu. A jak jinak než zvracela. Doma nedoma. Ovšem všechno tam bylo skvělé. Sluníčko, kecání s tetou (o jídle!), zahrádka, trhání třešní, venkov, barák, pomáhání v kuchyni, uklízení, noční kecání s D., večer pohoda u televize.. prostě všechno! ♥ Příští týden ještě asi nebude brigáda, tak bych tam ráda jela znova na pár dní :) Ale tentokrát jím správně!!! No a abych to dořekla, tak jsme přijeli ve 4 odpoledne domů a já si šla ještě do obchodu pro nějaké oplatky a pak jogurt, koláč, další kofila a --> zvracení. A pak volejbal, který byl celkem hrozný tentokrát :D a pak ještě zmrzlina a rýže s cukrem a --> zvracení. Naposledy!!!

Dnes jsem si pokecala s mamkou. Volala mi taky doktorka a dala mi číslo na nějakou psycholožku, tak tam budu odpo volat a domluvím se s ní na termínu. Na víkend nemám vůbec nic naplánované. Budu se snažit aspoň jezdit na kolo a něco dělat. Ovšem dnes se mi samozřejmě nic nechce. Za chvílku se budu pod dekou koukat na Pretty a pak asi seriály. I když je venku nádherně.. Ale třeba se ukecám :)

Přeji hezký letní den ♥

fitspo ♥

Right now I am dedicated! I want to go raw and be happy and healthy!! No more junk food, no more depression, no more vomiting, just healthy raw vegan lifestyle & working out !! And enjoying summer! ☼

Byeee