Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)Červen 2014

Everything wrong - again.

22. června 2014 v 12:52 | -K
Jak už jsem předznamenala na začátku minulého fitspa, tak tento článek bude asi opět trochu negativní. To ani nechci být, mám vcelku dobrou náladu z toho, že se nemusím učit, že ve škole už to bude vpohodě, že za chvíli jsou prádniny a že můžu zbytek dneška ležet v posteli. I když vím, že raději bych měla cvičit. Ale zítra je pondělí a já začnu znova! ZASE
Včera jsem byla hezky na kole, super pocit! Prošla jsem se ve města, nakoupila v kauflandu arašídové máslo (PB) a pomerančový džus, stavila se za kamarádkou.. To máslo byla asi chyba č. 1. Řekla jsem si tentokrát ho budu šetřit ablabla, ale to jsem si zase jen myslela.. Už dnes je ve skleničce na dně a už 2x jsem ho zvracela. Včera jsem si dala normální večeři - kuřecí maso a zeleninu. Ale to maso mi vůbec nechutnalo a bylo mi z něj zle, dala jsem si pohanku na "spravení chuti," ale měla jsem furt chuť na PB a tak jsem si dala ještě jablko, hrozno a 4 banány s PB.. a pak šla zvracet. Ještě ten večer jsem se vzpamatovala, dala jsem si klystýr a večer šla s holkama do hospody. Tam jsem pila jen Mattonku a hruškový džus. Alespoň něco (y)

No a dnes jsem posnídala mango a meruňky.. a pak měla zase chuť na PB a tak jsem si dala ještě banán.. a pak už jsem ho jedla jen tak. A pak jsem si řekla, nebudu to tu ujídat a půjdu do obchodu pro něco, co mě "uspokojí." Takže 3bitka a zlaté polomáčené a k tomu jsem si uvařila
dávku pudingu a hned ji snědla a pak ještě smažený sýr. A pak směr záchod. ZASE Všechno jídlo už se mi hnusí. Řekla jsem si už nikdy.. pak jsem nějakou dobu koukala na seriály a řekla si, dojím PB.. A tak jsem ho dojedla a k tomu si ještě udělala palačinky. A šla nanovo.
A teď si znovu můžu říkat bylo to naposledy, začínám odznova. Ale nelžu já vlastně sama sobě? Opět ležím v posteli, dívám se na seriály.* Doteď jsem jedla 1 vařené jídlo denně, ale ani to mě asi "nevyléčí." Jediné co si mylsím, že mi může pomoct, je raw. A proto od zítra! Mám doma hromadu jablek, banánů, broskví, meruněk, mango, papriky, rajčata, na zahradě salát a tak mi nic nebrání. Doufám!


Zítra jdu ráno k doktorce s močí a krví, tak snad vše výjde, o mé víkendové "recidivě" pomlčím a snad mi napíše doporučení do Německa. Ve škole mám už jen zítra odpoledky, ale snad se ani tak nebudeme moc učit. A já hlavně začnu sportovat a cvičit !! ZASE V sobotu máme fotbalový tunraj, tak si to s holkama pořádně užijeme (a já už snad budu ok). A po víkendu chci jet na noc k babičce.

* Seriály = doteď jsem střídala Dva a půl chlapa a Chůvu k pohledání a pak jsem si vzpomněla na jeden seriál, co dřív běžel na jedničce a mě se líbil a tak sjem ho začala sledovat. Je už trošku starší a už jsem všechny díly viděla asi dvakrát, ale je moc hezký. Není to žádná komedie, je to o dospívajících "puberťácích," co jsou ve škole v přírodě pro problémové a řeší drogy, zneužívání, agresivní chování, ale taky PPP ad. Třeba mi to taky trochu pomůže.. A ano, už bych zapomněla, jmenuje se Cesta vzhůru/Higher ground.

Teď vám přjei jen krásný konec víkendu a KRÁSNÝ POSLEDNÍ ŠKOLNÍ TÝDEN! ♥

little fitspo ♥
recovery • raw • love

-K

big fitspiration

22. června 2014 v 12:31 | -L
happylittleveganmite: Strawberry n cream nana nice cream 🍓🍥 my best creation yet.stephynow: All worthy. All yoga. All life. All love. We are all of it, not one above the other, together as one. #yogaeverydamnday

foodopia: raspberry banana power smoothie: recipe here
healthy fitblr :)

healthy fitblr :)

-L

Sleep long.

20. června 2014 v 18:50 | -K
Přeji hezký podvečer :)

Včera jsem nenapsala z toho důvodu,ne že bych měla opět problémový den, ale protože jsem měla hodně věcí na práci a tak jsem to jednoduše to nestihla, díky Bohu :) Včerejšek byl fajn, jedla jsem dobře. Po škole jsem přišla domů a šla si lehnout a z hodinového spánku jsem se opět nemohla vyhrabat z postele a tak jsem spala asi až do pěti. Pak jsem se navečeřela a šla na volejbal. Super jsme si zahráli, pak jsem si šla k Denči dofouknout kolo a pak sprcha, umytí vlasů, klystýr, dělání nehtů u Ordinace a čaj u dohánení dílu Kdo přežije :)
Dnes jsme měli ve škole den, kdy nám uzavřeli známky, a tak už snad budeme mít klid. I Když například v češtine budeme prý ještě opakovat atd. :D Já nakonec budu mít jednu dvojku a mylsím, že i to je krásné, i když mi to o jednu dvojku na samé jedničky uteklo :) No po škole jsem si nakoupila nějaké jídlo a šla domů. Naobědvala se a opět jsem byla unavená, a tak jsem si řekla, že si lehnu. Lehla jsem si v pět a vzbudila se v šest. Ježííš, co se to děje, ani mi nepříjde, že bych byla přes den unavená, jen odpoledne nějak moc spím :D Budu se asi muset začít víc pohybovat odpoledne! :) Teď koukám na Prostřeno (poprvé za celý týden!) a pak prostě pohoda u seriálů - Dva a půl chlapa a Chůva. Měli jsme jet s holkama sednout, ale nakonec to padlo, pač jdou na nějakou oslavu. Taky si vařím večeři - pouze rýži a trocha dušeného celeru, pač mám trošku problém se zažíváním.
Včera jsem byla u paní doktorky, pačš potřebuji potvrzení do Německa, že jsem zdravá, schopná atd. Myslela jsem si, že mi to jen napíše a čau, ale prohlídla si mě, zvážila a změřila a mám přijít v pondělí s močí a na krev. Nějak když se mě zeptala, tak jsem jí trochu svěřila svůj problém se zvracením (ale nevím, zda pochopila, že jsem se přejídala a pak si ho vyvolávala sama) a řekla, že jestli budu blbnout, tak mi to nenapíše. Ale v pondělí jí řeknu, že vše je ok, výsledky budou jistě taky fajn a bude to dobré. Příští týden ve škole nás čeká snad volnější pondělí a úterý (v úterý odpadají odpoledky jooo!) a ve středu jdeme do kina, ve čtvrtek máme třídnické + asi půjdeme na bowling! :) Super. Dnes mě překvapilo a líbilo se mi, že když jsme řešili, jak jednoho kluka chce učitelka neoprávněně komisionálně přezkoušet dnes (když mu to oznámila včera, taky že z celého roku, když ředitel není momentálně ve škole a on si o to vlastně u něj ani nezažádal, a že ona si sama svolala nějakou komisi) tak jsme celá třída drželi při sobě :) Tak poslední dny s mojí třídou snad budou fajn :) No a o víkendu se mám sejít s Kíťulou, chci si pokecat ohledně jídla a možná jí svěřím svůj problém (který se snad nevrátí). Ale co jsem se jí ptala, tak jí opravdu podle Freelee a tj. snídaně- 6 banánů a datle, oběd- hoodně datlí a broskví, večeře- 1,5kg brambor s rajčatovou omáčkou. Což je hromada jídla a navíc ais 2500 kcal takže to u mě nehrozí :D Já si řekla, že teď budu 100% raw, ale nějak to tak cítím a večeře si dopřávám teplé a nevadí mi to. A až bude opět 30°, tak mi určitě bude stačit salát :) No kromě Kíťuly se o víkendu možná sejdu i s Kačkou. Ta je tu s přítelem, který ji snad nikam nepustí, ale mohl by to pochopit, když jsme se asi měsíc neviděly a nejspíš pěkně dlouho ještě neuvidíme (je v Praze na brigádě). No dál zítra i pozítří možná pojedu do Jesu na beachvolleybal (snad bude pěkné počasíí!) a možná bude Denča zítra dělat nějakou grillovačku na zahradě :) Jinak budu odpočívat a taky chci sportovat! :)
Co je nového u vás a jak plánujete na víkend vy? ♥

včerejší jídelníček

sn: 1 mango, banán
ob: 15 dkg datlí, meruňky
ve: zeleninový salát, pohanka s vejcem
II.ve: růžové hrozno

workout

volejbal

jídelníček dnes

sn: 1 mango, banán
ob: jablko, meruňky, růžové hrozno
ve: rýže s konopným semínkem, dušený celer

workout


fitspo ♥belly ♥


fitwithoutfat: Perfectly ripe mangos and organic strawberries 💛


-K ♥

První zdravý den :)

18. června 2014 v 20:03 | -K
Přeji krásný den :)

Ano, konečně správně! Dnes jsem odhodlaně začala se správnou stravou a věřím, že teď budu opět vitariánkou :) Konečně vám můžu napsat jídelníček a ani trochu se za něj nestydět :) Po včerejším klystýru se cítím odlehčená (dnes si taky dám) a ani mě nezlobí trávení. Jen po snídani mě celé dopoledne bolelo břicho, netuším proč.
Ve škole jsem dnes pořááádně zavařovala mozkové závity a psala písemku z matiky a angličtiny. Matiku jsem zvládla snad na tři čtvrtiny, ale učitelka mi vždy něco poradila a taky jsem byla nejlepší ze třídy z včerejší zkoušky maturitního testu (a to jsem měla pocit, že nic nevím) a tak mi řekla, že mi dá na vysvědčení jedničku! Jooooooo! :) ♥ No a pak jsme hned psali velký test z angličtiny, kterej byl taky pořádně těžkej a musela jsem pořádně přemýšlet, ale nakonec jsem to snad zvládla dobře, uvidíme v pátek. Ale ráda bych měla jedničku, abych si tu známku na vízo potvrdila :) Včera mi učitelka češtiny oznámila, že budu mít dvojku a zítra se dozvím co dějepis a keeeež bych měla z písemky a tedy i na vízo jedničku, pak by čeština byla má jediná dvojka :))) ♥ No a to už je vše, už žádné písemky, jen pohoda :) Užívám si už jen poslední dny s naší třídou (září -> Německo) :)
Po škole jsem šla pořádně nakupovat zdravé zásoby a to je to, z čeho mám vždycky skvělý pocit! Moooc banánů, meruňek, hrozna, jablek, 2 papriky a 2 manga :) ♥ Přijela jsem domů, naobědvala se (#grapes #monomeal) a šla si lehnout. Byla jsem lenivá vylézt, ale po několika odkládání budíku jsem vyskočila z postele a udělala si večeři. Dušený losos ♥ a salát, mňaaaam! :) Pak jsem si dala pořáádnou jógu a strečing, zacvičila si "100 whaist whittlers" od Cassey a šla ven! Půl cesty jsem běhala, půl se procházela a taky byla na louce, kde jsem chtěla natrénovat stojku. Ale už v pondělí jsem si při ní trochu natáhla stehenní sval a tak ji ani nemůžu dělat :D Tak jsem z radosti udělala pár hvězd a šla domů :D :) Ale někdy se tam určitě vrátím!!!
Teď jsem si dala sprchu a koukám na "Kdo přežije." Je nová série a zrovna ta, kdy se ti z minulých dílů vrátili, to mě bude bavit a chci to pravidelně sledovat. Naopak na ostatní seriály (Ulice, Prostřeno) kašlu, raději půjdu ven :) Na internetu když bude čas nebo se budu nudit jen občas kouknu na Dva a půl chlapa nebo Chůvu :) A teď hlavně čekám na titulky a dnes nový díl PLL! Taky koukáte ? :) A jinak zavolám mamce, řeknu jí co je nového a zítra další krásný den! ♥ Vitariánský ♥ A taky už se těším na zítřejší volejbaaal, nějak mě to teď venku baví :) A hlavně o víkendu možná půjdu 2x na beach :)

Přeji hezký večer ♥

jídelníček ♥

sn: 2 banány, jablko
sv: jablko
ob: růžové hrozno
ve: dušený losos, zeleninový salát (ledový salát, paprika, kedlubna)

workout

jóga, strečing
Cassey abs - 100 waist whittlers
kliky
1hod běh/chůze

fitspo ♥
wholeandhealthy: Vanilla-Blueberry & Strawberry-Maca Banana Ice Cream layered with fresh mango and topped with @muma_official #rawcorelove 💗 No porridge this morning, way too hot out (finally!!) 🙏 I’m definitely not complaining about ice cream for breakfast, especially after a super early morning at work!! #meals #nanaicecream

mydailyfitspiration: instagram: @ewelinarosss 

Love • Recovery • Rawvegan

-K

Realize it earlier, than it is late.

17. června 2014 v 20:24 | -K
Zdravím :)

Dopředu vás upozorňuji, že pokud máte slabší žaludek, raději se čtením nepokračjte. Popíšu i jaké obyčejné dva dny jsem měla, ale protože chci být upřímna a taky se z toho tochu vypsat, tak i některé nehezké věci ohledně jídla, podobající se nemoci zvané bulime.

V neděli jsem psala, že se tak nějak zuby nehty držím. No ale večer už to tak nebylo. Měla jsem pohanku a brambory, jak jsem psala, ale následovala jáhlová kaše, rýžová kaše a pak ještě chleba s nivou a to snad ani nemusím popisovat co přišlo potom. Bylo mi prostě špatně a nemohla jsem to v sobě nechat a tak jsem šla zvracet.
Včera jsme dvě hodiny místo školy prováděli po městě nějaký zájezd Němců, v rámci německého seminář. Bylo to super a dostali jsme i nějaké peníze, byli moc milí. No a peníze samozřejmě znamenají juhů, jdu nakupovat. A co? Jídlo! V poledne jsem si dala datle a jahody. To by šlo. Ale pak špagety a miňonky a to už jsem si řekla, že to víc zkazit nemůžu a tak sjem si vlastně naplánovala, jak se přejím a vyzv... Školu až do půl 4. Cestou na autobus jsem si zaběhla pro corny tyčinku, 2 tatranky a jablečnou kapsu a pak ještě u nás v obchodě pro šulánky s mákem, nanuk, puding.. to všechno jsem asi během hodiny snědla a během půlhodiny vyzvracela. A pak jsem měla kupodivu fajn náladu a šla v klídečku na volejbal. Něco pozitivního - úplně skvěle jsme si zahráli! :) A pak jsem si řekla jdu na zmrzlinuu! Tak jsem šla a k tomu si koupila Hořickou trubičku a přišla domů a dala si vaječnou omeletu s tatatrkou a bramborama, chleba s jadelem a nivou a šla na záchod. A jak už jsem řekla, chci se vypovídat a proto vám to řeknu celé. Holt mi to nešlo vyzv.. a tak jsem si asi v 10 večer ještě udělala palačinky a pak už to šlo.. A spěchala jsem a vše uklízele a větrala, protože jsem věděla, že brzo příjde mamka. Tohle tajení (nejen) je opravdu k pláči. Pak jsem se ještě naučila češtinu, projela blogy a hurá spát.
Dnes jsem jela do školy s odhodláním na kole a věřila si, že se budu postit a přejdu již na svoji stravu. V poledne jsme měli volno a já si musela jít koupit balení sušenek Bebe. Pak jsem si nějak povídala se spolužačkou Natkou a dozvěděla se, že má úplně stejný problém jako já. Jenom už trpí (v podstatě bulímií) půl roku a cítí se opravdu strašně. To mi trochu otevřelo oči a teď vím, že takhle pokračovat nechci. Po škole jsem ji doprovodila domů a probraly jsme to. To já už ale ovšem myslela na jídlo. Sušenky už jsem měla, tak co bych pokazila? A tak jsem přijela domů a šla do obchodu pro: 3 sweetcorny (takové koláče), pak margotku, bílou čokoládu, plátek sýru cihla a zlaté polomáčené. Všechno jsem to snědla (ano, celou bílou čokoládu), cihlu i s rybíma prstama usmažila a pak ještě přidala palačinky. A šla rovnou na záchod. Ale upřímně mi to moc nešlo.
Teď už je mi dobře.
Můj plán je klystýr.. a teď jsem si opravdu a vážně jistá, že chci být opět vitariánka. Věřím si! Ale nebudu o tom dál mluvit, protože bych zase jen kecala a kecala...

Teď se vklidu podívám na Kdo přežije a Ordinaci a půjdu dřív spát. Zítra si po škole - pořááádně! - nakoupím ovoce a zeleninku a začnu s RAW. A taky budu sportovat a hlavně - budu happy!

Mrzí mě, za možnou drastickost (pokud to slovo existuje) tohoto článku. Ne, nechci být žádná bulimička a mrzí mě, že jsem se k tomuto stavu vůbec dostala. Pokud bych to dál nezvládala, rozhodně už přemýšlím, komu to mám říct. Natka byla první a opravdu si neívm rady, komu jinému byhc to měla říct... Mamka? Co by s tím udělala? Doktorka? Jsem u ní jen krátce, co by mi řekla? Školní pporadkyně? Za 2 týdny končí škola. Kamarádky? Ne, v těch už jsem se jednou zklamala. Psychiatrie? Možná.. nemají ale povinnost oznámit to mamce? Opravdu ještě nevím, ale věřím, že se z toho dostanu sama, zvládnu to a budu šťastná! A abych řekla můj názor ohledně kamarádek, kdyby při mě tenkrát držely a neryly do mě když jsem byla šťastná a spokojená a já si nevzala do hlavy že tedy - musím! - přibrat, nezačala bych tak extra nabírat a teď bych nebyla nespokojená se svou postavu, nepřejídala se, a nevážila 65kg!

Děkuji za případnou podporu!

Přeji krásné dny.. ♥

fitspo ♥

garden-of-vegan: Apple Cinnamon Oatmeal (oats, chopped granny smith apple, walnuts, maple syrup, brown sugar, chia seeds, and cinnamon) topped with sliced apple, walnuts, brown sugar, cinnamon, and peanut butter.

royal-food: Fresh Fruit Frozen Yogurt Pops


vanillaandpeaches: 7 bananas, a ton of frozen blueberries😍Love • Recovery

-K

Think about it first.

15. června 2014 v 18:47 | -K
Tak opět zdravím :)
Tentokrát se budu snažit přispívat trošku častěji, snad i to mi trošku popmůže, abych v tom nebyla "sama" a neužírala se (jak obrazně, tak doslovně) :) Včera jsem měla celý den raw a dnes je bohužel trochu zima a stejně tak mrznu i já a tak jsem si dala teplé jídlo. Ano, stále myslím na čokoládu a na sýry co máme v lednici, ale držím se. Řekla jsem, že budu jíst jen raw, ale když se trochu zamyslím, dojde mi, že je to hloupost. Snažím se abych byla zdravá, aby mi nepadaly vlasy, abych dostala měsíčky a kdybych teď opět mé tělo šokovala stoprocentní raw stravou asi byhc mu moc nepomohla. Budu se snažít jíst tak jak to cítím. Když bude teplo tak jen raw a jinak si prostě nechám teplé večeře ve forma pohanka, rýže, brambory a občas nějaké vejce, kuřecí nebo ryba. Jedinou změnu, kterou chci zkusit, je vynechávání snídaně, protože už nějakou dobu cítím, že snídani vůbec nepotřebuji a nic z ní nemám. Hlavně chci přestat lenošit a pořádně cvičit! Co se týče pití, držím se nepití :) A přesně tak jsem to dodržela i včera, i když jsem měla x možností :) A stejně tak od jídla jsem se taky držela daleko, i když to šlo těžko.. Jinak mě to tam výjimečně nijak moc nebavilo a tak jsem už o půlnoci byla doma. Mamka dnes byla na výletě s novým přítelem a jeho dětma.. No tak to už je opravdu něco. Se mnou netráví žádný čas, v životě se mnou nic nepodnikla, skoro se mnou nemluví a když tak se hádáme a hlavně že jede na výlet s chlapem, co ho má měsíc a jeho dětma. A jak mám potom nemyslet na jídlo? U mě prostě deprese --> jídlo. Ale chci to zvládnout. Držte mi palce prosím ♥ Já tedy dnes odpočívala, koukala na telku, učila se do matiky.. a teď Gordon, Chůva.. a asi Dva a půl chlapa a teď taky stahuju díly "Zhubni, nebo přiber!." Už dřív to běželo na Primě love a teď znova každý všední den.. a neívm, jeslti mi to pomáhá, nebo jestli kvůli tomu zase jen myslím na jídlo..
Zítra mi začíná poslední týden učení, tak snad všechno zvládnu :) A pak týden pohody a už prázdninyyy ♥ Snad vše bude vycházet..

Přeji pěkný večer ♥

jídelníček

sn: 2 banány, meruňky
ob: jahodovo-banánové smooothie, 2 jablka
ve: paprika, rajčata, pohanka s řasou
pečené brambory

fitspo ♥


veggieomnom: Frozen banana, strawberry, unsweetened soymilk, and raw protein powder smoothie bowl 😛🍓🍌🍓#vegan #vegetarian #glutenfree Instagram:veggieomnomnom

Kristina Bazanagirlnamedally: Today’s breakfast is dedicated to @digsapparel, author of #amelonaday and generating awareness of Traumatic Brain Injury. 🍉🍉-K ♥

14. 5. - start goRAW

14. června 2014 v 11:27 | -K
Přeji pěkné sobotní dopoledne :)

Včera večer jsem skončila u talíře pohanky a pečených brambor. To není taková hrůza a hlavně mi nebylo ani trošku špatně. Ale už teď vím, že ani to jíst nechci a jediné, co je pro mě dobré a ideální je syrová strava. Posnídala jsem hezky banánovo-karobové smoothie, oběd bude ovocný talíř a večeř zleninový. Dnes máme s holkama oslavu, ale to vůbec neznamená, že budu pít.. to už nechci :) Začíná léto, venku svítí sluníčko a o to lépe mi to půjde. Zbytky rýže, luštěnin apod. co jsou doma, tam holt budou odpočívat, než je třeba mamka sní, nebo je někomu daruju, nebo počkají do podzimu, kdy bych zase zařadila teplé jídlo, protože bude začínat zima. No a až dnes dojím nějaké ty zásoby, bude následovat přesný plán podle "Uzdrav se sám" od Markuse Rothkranze a to 1. půst, 2. zeleninové šťávy, 3. smoothies, 4. syrová strava. Takže od neděle se budu hezky postit jak jen to půjde a pak přidám zeleninové šťávy. Od pondělí je taky mamka v práci, takže budu mít doma hezky klid, což znamená denně klystýr. Co se týče učení mám před sebou dvě písemky a možná jedno zkoušení, takže času budu mít taky dost (hlavně když nebudu furt jen jíst!) a taky budu běhat, jezdit na kole a cvičit jógu, posilovat :) Dnešní váha: 65kg. Tak uvidíme, jak dlouho bude trvat, než se zbavím toho odpadu. Chci na 55kg. Dle vlastní zkušenosti vím, že u raw jde váha dolů rychle :) Moje jediná obava je z toho, že jednoho dne mi zase přeskočí a budu se chtít nacpat čokoládou atd.. Prosím ať to tak není! Vím, že jedině takhle je to správně a jedině takhle se cítím dobře. A pokud to zvládnu, tak jen po týdnu vám budu psát extra pozitivní článek, protože vím, jak moc dobře mi raw psychicky i fyzicky dělá :)

Takže teď chvilka u TV, na půl 5 jdeme na fotbal, v 6 jedeme s tetou na Denčin koncert a pak opět hřiště a párty :) Zítra fasting..

Užijt si sobotu a díky za podporu ♥

fitspo ♥yum yum♥visualechoess: Modern Mansion On Sunset Plaza Drive in LA

Love
-K ♥

what about eating disorder

13. června 2014 v 19:55 | -K
Po dlouhé době přeji pěkný večer :)

Vím, že jsem se dlouho neozvala, ale měla jsem pro to jednoduchý důvod. Píšu vám většinou jen když mám alespoň trochu dobrou náladu a to jsem už pěkně dlouho neměla. Asi by nemělo smysl, kdybych vám lhala a třeba mi trošku pomůže, když se z toho vypíšu... Od toho, co jsem v New Yorku téměř po roce jedla "normální" jídlo, jsem po příjezdu domů na něj měla větší chuť než jindy. Začalo to v pondělí, kdy jsem si jen tak dovolila kousek pizzy co byl doma a pak jsem zašla po volejbale na zmrzlinu. A pak ještě čokoládová trubička a večer doma chleba s marmeládou. A tohle je ještě pohoda. Raději vám nebudu psát, co všechno jsem snědla v úterý, ve středu a ve čtvrtek, kdy jsem si řekla, že si teď prostě dám co chci a pak se vrátím k raw. A tak jsem utratila zhruba 100Kč denně jen za jídlo a jedla jsem páté přes deváté bez hranic až dokud mi nebylo blbě k prasknutí. Bylo mi tak moc špatně.. a nemohla jsem už ani chodit a abych byla upřímná, tak jsem si i ublížila. A skončilo to včera večer tím, že jsem si šla (s prominutím) strčit prst do krku a vyzvracet se. Začlo to hlavně tím, že u nás teď věčně+ je ten mamčin nový přítel a je tu stále plná lednice jídla. Nikdy to tak nebylo, vždy jen moje ovoce a mamka nikdy moc nejedla. Ano, když to teď sama píšu tak vím, že potřebuju pomoct.. Ale jak? Nikdo to neví a nemám to komu říct. Před mamkou i všemi ostatními dělám, že je všechno vpohodě. Přemýšlela jsem nad poradkyní a doktorkou.. Nad výživovou taky, ale neívm, jestli bych o tom vůbec dokázala mluvit.
Ano přesně tak to je. Sama tomu nevěřím, co všechno jsem snědla. A nejhorší je, že vím, že jsem se u toho chovala přesně jako u PPP (=poruchy příjmu potravy). Koupila jsem si jídlo a okamžitě jsem ho musela sníst. Jedla jsem bezmyšlenkovitě a ládovala jsem to do sebe v mega soustech a procích. Když jsem nemohla, protože jsem byla v něčí společnosti, byla jsem norvózní. Ve škole jsem si v bufetu koupila miňonky a šla jsem je ihned sníst na záchod! U nás v obchodě jsem si nakoupila hromadu jídla a šla domů, počkala než si mamka půjde lehnout a jedla a jedla..

Pro představu jídelníčk středa:

"snídaně:" 3 koláče, sýrová bulka, angličák, kobliha
odpoledne (během cca 1 hodiny): 2 sýrové bulky, miňonky, 2 nanuky, koláč, 4 chleby s marmeládou a jeden s plátem cihly, zlaté polomáčené..
večer (ve třech časech): bulka + celý hermelín a miňonky - půlka pizzy - 4 chleby s marmeládou

No prostě... stydím se. Dnes jím pouze syrovou stravu. Zatím. A to se opravdu držím. Přitom chvilkama si říkám ano, chci jíst jen takto, jsem spokojená a v jednu chvíli váhám jestli jít do obchodu a koupit si čokoládu a nanuk a spoustu dalších věcí a zase se jít přejíst.. Teď už je obchod zavřený, ale neručím za to, že večer nepůjdu do ledničky a nesním co se dá. Snad to alespoň bude to "zdravé" - kaše nebo brambory. Jenomže už nevím, jak to mám maskovat.. Včera jsem mamce řekla ne, ten chleba ani šunkafleky nebudu jíst. A pak jsem snědla půl pekáče, pět krajíců chleba s marmeládou (celou sklinku marmelády co mi koupila jsem snědla za tři dny -snad si nevšimla, že v lednici už není) a pak jsem si šla koupit nanuk, zlaté polomáčené a koláč a pak jsem si ještě šla udělat palačinky (ano, mlíko a mouka!!!) a okamžitě z pánvičky je snědla. A pak jsem jen ležela a byla mi zle jak nikdy..

Už nevím co dělat. A hlavně nevím, jestli se udržím. Cítím se dobře, není mi špatně, ale pak mám pocit, že je mi dobře jen když jím a ve velkém množství.. Bez ohledu na to, jak zle je mi potom. Prosím ať jsem silná a jím už jen raw přesně tak jak chci.. Takhle těžké to pro mě snad nikdy nebylo.. Už před rokem jsem přestala jíst tyto věci, protože jsem nechtěla, chtěla jsem jíst jen raw. Teď mi to připadá jako nějaká blbá dieta, kterou nejde dodržet. Řekla jsem si už nechci pít a přestala jsem. A tak to je i teď, byli jsme v baru a já ani nechtěla pít. A dřív bylo přestat pít těžší než přestat jíst.. Tak co je to teď? Já nechci své tělo cpát sračkama.. tak proč myslím na čokoládu, chleba atd.? Jo a mimochodem, od pondělí jsem přibrala asi 6 kg! Je to vůbec možné ? Mám pocit, že bé břicho je stejně velké, jako když jsem měla 80kg!! Ale už dost o jídle.

A teď nějaké dobré zprávy :) Příští týden píšu ještě písemku z angličtiny, matiky (o jedničku) a to kdybych zvládla, tak se nechám vyzkoušet z češtiny. A kdybych obojí zvládla na jedna, tak budu mít asi samé jedničky :) V dějepisu věřím, že písemku co jsme psali budu mít dobře. Ve středu jsme byli ve škole naposledy, takže teď máme už takové mini prázdniny, pač učitelé jsou na výletě. Ve středu jsme po škole byli na koupáku na beachvolejbale a bylo to mooc super. Skvěle jsme si zahráli, pak z toho vedra skočili do vodyy a potom jsme šli do baru. Včera ani dnes jsem nedělala nic zvláštního. Včera jsem byla na volejbale, ale byla jsem tak nacpaná, že jsem se skoro ani nemohla hnout. A jak už jsem psala, pak jsem byla na zmrzlině a pak doma zvracela. Ale to už jsem zase u jídla! :( Teď koukám na Kdo přežije a čekám až odejdou do hospody. Večer plánuju strávit u seriálů, začnu koukat na The Carrie diaries. Zítra mám zkoušku na brigádě (zmrzlině -pomoct!) na hřiště a pak jedu na Denčin koncert a večer máme pořádnou párty po posledním fotbale. Alespoň něco, na co se těším :)

Ale na co se netěším, je další den.. Nevím, co budu a nebudu jíst, jestli skončím zase s bolením břicha.. vím, že když si dám třeba jen jednu čokoládu, bude mi na nic a budu chtít jíst dál a dál dokud mi nebude tak zle, že už to nepůjde. Ale já už nechci, aby mi bylo tak zle. Vím, že se furt opakuju.. omlouvám se. :( Ale mám i světlejší momenty (střídá se to každých 5 minut) kdy si říkám, že je mi dobře a nechci a nesním nic špatného, že ani nemám hlad a chuť.. Že si nedám třeba ani ty brambory, protože nejsou raw. Chvíli si říkám, nebudu jíst, chci mít zase 55kg a chvíli nezáleží na tom, chci jen jíst a jíst.

Ale kdoví...
Nemáte nějakou radu? Co mám dělat, co si mám přečíst, jak mám a co mám jíst, komu (jestli vůbec) to říct?

Děkuji za čtění a omlouvám se za veškerou negativitu.. ale je to pravda.

fitspiration ♥
gastrogirl: hibiscus strawberry rhubarb iced tea.

spiritualinspiration: ” For I know the plans I have for you,” declares the Lord, “plans to prosper you and not to harm you, plans to give you hope and a future” (Jeremiah 29:11, NIV). No matter what may be happening today, God has good things in store for your future! It may not be easy to see now, but God has already lined up a new beginning, new friendships and new opportunities for you. Maybe you’ve experienced some setbacks, but don’t make the mistake of expecting the same for your future. Instead, accept God’s good plan for your life by declaring His truth. As believers, our attitude should be, “Even though the economy is down, I’m not worried. I know God is going before me, and He has promised He will make rivers in the desert.” Or, “The medical report may not look good, but I have another report that says God is restoring health unto me. I believe God has already released healing, health and victory in my future.” Or, you may have a child who is not on the right course. In the natural, it seems impossible. But our report should be, “I know God can do the impossible!” Today, be encouraged and don’t give up on your tomorrows. Accept the good plan God has for you—a plan filled with hope, purpose, blessing and increase in every area of your life! A Prayer for Today Father in heaven, thank You for giving me hope and a future. Thank You for loving me. Thank You for choosing me. Thank You for delighting in me. I invite You to renew my heart and mind to the good plans You have for me. In Jesus’ Name. Amen.jonbitch: upper east side

come-and-feel-it: ♡♡ ♡♡ 
Bye

-K

last "learning" weekend

8. června 2014 v 20:08 | -K
Tak a víkend je jako lusknutím za námi. Byl to můj pravděpodobně poslední "učící se" víkend a teď už mě čekají zkoušky a pak už to bude větší klid. Zítra píšu chemii a matiku, v úterý dějepis a někdy příští týden ještě angličtinu, ale do té se nikdy moc neučím :) Takže víkendy bych si teď už měla jen a jen užívat. I když jsem se zřekla pití (kromě mých osmnáctin), tak to přeci neznamená, že se nebudu bavit ;) Co se týče jídla, tak o víkendu jsem se opravdu snažila, ale přijde mi to nějak extra těžké. Snad to brzy překonám. Ovšem víc pozitivní je, že už jsem konečně cvičila a taky byla běhat!! Jupí♥ Jinak jsem odpoledne strávila na zahrádce, opalovala se a přitom se učila. Snad vše umím, tak mi držte zítra palce ;) Mamka má od zítra konečně volno, tak snad budeme trochu spolu a pokecáme si (pokud nebude jen se svým novým objevem). Teď koukám online na staré díly Prostřena, protože O.C. mě nějak začalo nudit a pak kouknu na HIMYM, Chůvu a budu pokračovat. Zítra nebo co nejdřív by nám už konečně měl normálně jít internet, pač jsem ho zaplatila, tak snad se budu moct koukat i na PC. A hlavně, v úterý jsou Pretty little liars!! Ooo po tak dlouhém čekání už se nemůžu dočkat! :) V týdnu má být krásně, tak bych ráda vyrazila na kolo a na brusle a taky zajedu (přesně jako denně loi v létě) k večeru s batohem do kaufu na ovocee :) Opravdu chci jet raw a stále se přesvědčuji, že je to to nejlepší, ale nějak se té tpelé večeře ne a ne zbavit. Snad se to příchodem léta a tepla změní :) Jinak brigáda mi bohužel nevyšla, takže mám teď asi celé léto volné, snad mi ještě výjde ta v Německu a alespoň u tety si něco vydělám. Jinak v září už tam definitivně nastupuju na školu.. mám už teď spoustu obav, ale dokud tam nejsem, nechci to řešit :)

Mějte krásné slunečné pondělí :)

jídelníček

sn: strouhané jablka se skořicí
ob: banánovo-jahodové smoothie, jablko
sv: jablko, hruška
ve: pohanka s hráškem, květák s rajčaty

fitspo♥flashstreet: perfect clothes

diversinq: more here (◡‿◡✿)Bye
-K ♥

get off your ass

6. června 2014 v 18:06 | -K
No zdá se že internet funguje trochu rychleji, i když nevím jak je to možné, ale jsem jen ráda. Od pondělka to ve škole nebylo nijak zajímavé, pořád jen písemky a písemky, do toho jsem občas ještě cítila svoji nemoc a tak jsem se ani nehla z domu a od středy každé odpoledne asi 2 hodiny spím. Doufám, že mé vyčerpání už zmizí a zítra bych chtěla jít na kolo, nebo běhat a taky cvičit. Nějaké rady jak se vrátit do "cvičícího koloběhu?" Co se týče jídla, tak jsem se ve středu trošku a včera hodně přejedla. Raději ani neříkám čeho všeho, ale ještě teď je mi z toho špatně a doufám, že už se to nebude opakovat!! Ovšem alespoň dobré na tom je, že to bylo tentorkát po delším intervalu, poprvé od New Yorku. Chci se teď co nejdřív vrátit na úplně raw a vařit si třeba jen 2x týdně. A hlavně chci alespoň 4 kila shodit na 56kg. Celý víkend plánuju zůstat doma a věnovat se škole. V pondělí píšeme z chemii a čtvrtletku z matiky a v úterý z dějepisu. Sice zítra kamarádka má rozlučku, ale musela bych s nimi jedině jít pařit a jet domů zase až v půl 6 a to se mi nechce. A navím jsem si slíbila, že už nepiju. Venku, tedy alespoň u nás, není ještě žádné extra teplo, ale tento víkend by se to mělo změnit, má být 30°. I teď je venku sluníčko, ale pro mě je to stále na svetřík a bundu, ikdyž pro některé na tričko :D Teď asi jako každý den televize a televize.. Prostřeno, Ulice, Kdo přežije a pak O.C. nebo možná nějaký film?

Hezký večer :)

jídelníček

sn: ovocný salát (jablko, meruňky, banán)
ob: růžové hrozno, kukuřičné chlebíčky
sv: hruška, sušený banán
ve: pohanka s hráškem, rajče a paprika

fitspo♥


Trying

-K ♥