Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)Duben 2014

konečně 100% jídelníček

30. dubna 2014 v 18:05
Ahoj :)
Jsem to ale kecka! Pořád si slibuju půst a pak papám. Ale co je mnohem důležitější, konečně jsem dnes jedla spárnvě! Tři krásné jídla, ještě k tomu raw, žádné dojídání, přejídání, nafouklé břicho, špatný pocit. Jen super nálada, k tomu teplo a sluníčko, což znamenalo projížďku na kole a bazén! A taky ležení na zahradě na dece a čtení.. stejně tak vidím i zítřejší volno (společně s učením na páteční testy a večerním volejbalem) :) Ale zítra už vážně! Půst! :)Pojedu teď opravdu raw, a tak jendou týdně vejce, občas ryba, třeba 2-3x do týdne jáhly (+ dojím kukuřičnou krupici, těstoviny, rýži), nabobtnalá pohanka, tofu a pravidelně semínka a ořechy, ať si hlídám bílkoviny :) A vše bude fajn a za chvilku budu vážit krásných 56 kilo a budu běhat jako ďas a budu se sebou spokojená :) Jsem to ale pozitivní :D
Teď jsem dojedla večeři, kouknu na Prostřeno, pak GG, klystýr a půjdu asi za mamkou do hospody, když je zítra to volno :) Btw 9 dní do odjezdu do Německaa♥
Krásný zítřejší svátek! :)

jídelníček

sn: sušené datle
ob: růžové hrozno
ve: zeleninový salát (polníček, čer. paprika, ředkvičky, pórek, rajčata, tofu, olivový ol.)
II.ve: jablko a mandarinka


workout

cca 9 km na kole
3/4 hod plavání


fitspo ♥Byyyye

-K ♥

nestresovat a užívat!

29. dubna 2014 v 18:33 | -K
Přeji pěkný slunečný den :)

Včera jsem se neozvala, protože ze školy jsem přišla po čtvrté hodině, musela jsem dohánět čtení knížky a taky jsem cvičila Pilates abs&arms s Cassey. Ale taky jsem se přejídala. no vpodstatě to žádné přejídání nebylo, ale hlad jsem neměla a nebylo mi z toho dobře. Měla jsem jedno vařené jídlo asi v 6 a pak ještě jedno v osm, pak ještě jablko a ujídala jsem med. Přitom to je skoro nic a stejně mi bylo špatně. Dnes to bylo (kaloricky a kombinačně) horší. Ve škole moc učení a dvě matiky a dva dějepisy - fuj!! Byla jsem úplně vyšťavená, když jsem došla domů, lehla jsem si, ale neusla jsem. Kupodivu. Tak jsem se najedla (zase!) a šla si ven číst. Je nádherně teplo a pálí sluníčko a tak mi tam bylo dobře.. A tak jsem si řekla dost! Zítra půst a pak opět najedu na raw. Přece jen do odjezdu do Německa zbývá 10 dní a není čas na chyby, stres, deprese a přejídání :)
Teď s mamkou koukáme na Prostřeno, pak si dám Gossip girl a Ordinace a budu si opět číst :) Zítra "naposled" ve škole a čtvrtek konečně volnoo! Dost se hodí pač na pátek máme spoustu věcí . písemka ze společenských věd, angličtiny, fyziky a zkoušení z češtiny + asi 3 A4 procvičování do angličtiny, pač jsem dostala trojku z písemky a chci si to spravit. Zítra bazének, čtvrtek volejbal a taky snad bude hezky jako dnes a budu moct jít běhat. A co dnes? Lenochu!
Tak já běžím, mějte se krásně ♥ A jak říká nadpis, nestresujme a užívejme si života a sluníčka! A připomínejme si ty dobré věci, dělejme si radost, hledejme na sobě to hezké! (I ikdyž někdy je to těžší než se zdá.)


jídelníček - stydím se stydím se, snad ani nebudu psát :(

sn: banánové smoothie, jablko a kiwi
I.sv: rozinky
II.sv: hrozno
ob: 2 hrušky, sušené datle
sv: hruška, rýžové chlebíčky (neříkala jsem, že už je nejím?!)
ve: kukuřičná kaše s banánem, kokosem, lískovými ořechy
II.ve: rýže, bílé zelí

fitspo♥fuckyeahveganlife: fruit and coconut ice cream cake with brownie crust
happy!

-K ♥

I finally run

27. dubna 2014 v 18:23 | -K
Přeji krásný teplý den :)

Včera jsem byla v hospodě asi do 3 do rána a proto jsem dnes odpoledne dospávala. Neutratila jsem ani korunu, byla tam strašná zima a já si koupila akorát 2 čaje (platila mamka, která tam došla z práce) a zvalo mě snad 6 lidí na panáka. Takže mé nepití jsem porušila a nic jsem z toho neměla. Jsem to ale slaboch! :D Dnes jsem teda vstala, kecala s mamkou, pak jsem koukla na primě na Super drbnu a šla si udělat něco do školy. Pak oběd a lehnout si. Kdyby mě Denča nevzbudila, pač si šla pro vysvědčení (maturuje), které mi v pátek předala, pač ho neměla kam dát, tak spím snad do teď. Takže jsem si dala svačinu, jógu a šlo se běhat! Konečně!! Nebyla jsem pěkně dlouho a taky to šlo poznat na mém dechu. Ale uběhla jsem pěkné 3 km za 36 minut :) A snad teď nebude samý déšť a bouřky, jak předpovídají, pač bych ráda už chodila denně! :) Ikdyž ve škole toho teď bude trošku víc, pač si asi budu muset napsat pár písemek předem před NY. No teď jsem si dala spršku, dám si večeři a půjdu si ven číst Bylo nás pět. Rozhodla jsem se zabrat a udělat čtenářský list dřív a odevzdat ho ještě než odletím, takže musím číst jak divá :) Ještě že je venku opravdu takové teplo (né-li horko!)♥ A večer klystýr, Super drbna a spinkat.

Mějte se a příjemný start týdne! :*

jídelníček

sn: banánovo-makové smoothie s jahodami
ob: zeleninový salát (polníček, č. paprika, ředkvičky, pórek, bílé zelí, olivový olej)
sv: jablko a pomeranč
ve: pečené brambory, rukola s rajčaty

jídlo: spokojenost :) (i přesto, že jsem měla chutě po "dlooouhé době" se přejííííst)

wortkout

10 min jóga
35 min běh


fitspo ♥


nutrition & fitness

nutrition & fitness


nutrition & fitness


nutrition & fitness

nutrition & fitness
Instagram: @julieeparkknutrifitblr: It takes time & patience, you can do it! (Went hiking along this trail to watch the beautiful sunset w/ a view of the amazing ocean)

nutrition & fitnessfoodopia: Zucchini Pasta with Avocado Cream Sauce


with love

-K ♥

fit insta mix

26. dubna 2014 v 20:46 | -K
zdravý nákup :)

klasika - pohanka, mrkev, hrášek, řasa + salát

snídaně: jablko+banán a kyška

maminka dělala výbornou večeři! rýže a čína :)

taky pekla kefírovou zdravou buchtu.. rybízovou a karobovou

jedna dávná večeře: vařené brambory a brokolicová vaječná omeleta :)

dnešní mono snídaně: 2 veliká jablka

a dnešní druhá večeře: hrozno a velké jablko

pečené brambory s dýňovým semínke, špenát, celer

ještě prázdninová svačinka: výborné a měkké sušené meruňky z kaflandu

mono-zeleno-hroznový oběd :)

ano prosím, jak už jsem psala, milují růžové a obří hrozny ♥

snídaňka: hromada banánů

zdravě naplněná lednice (mimochodem teď je ještě narvanější)

nakonec trocha snažení při józe :)

a ještě jedna preworkout selfie :)

Zdraví
Vaše
-K

after long week: rest saturday

26. dubna 2014 v 19:03 | -K
Ahojte :)

Tak se ozývám po jednodenní pauze - týjo já jsem poctivec! Včera jsme měli ve škole poslední zvonění. Vše bylo fajn. Pasovali nás na maturanty a to co jsme museli pít a jíst byl pěkný hnus! Nějaký pikantní koláček a pikantní rajčatový džus. Odporný, málem jsme se z toho všeci vy víte co :D No po škole domů, naobědvat se a jela jsem k babičce. Tam jsem si zase vyslechla všechny její negativní řeči, ale jinak jsem konečně měla volnou chvíli. Večer jsme volali z její sestrou (mou tetou, co s ní letím do NY) z Německa přes Skype pak koukaly na Alvin a chimpunkové :D ♥ Dnes jsem se hezky prospala, najedla se, dala si sprchu a šly jsme se projít. Počasí nám přáálo a sluníčko pálilo. Zašly jsme si sednout na terasu jedné hospody, kde jsem si dala jahodový džus. Pak do obchodu a domů na oběd. Odpoledne jsem si četla perfektní drahý InStyle, jímž si jednou za čas udělám u babičky radost a koupím si ho i přes tu cenu. Taky jsem luštila osmisměřky, navečeřela se a v půl 6 jela domů. Teď jsem dojela, uklidila co jsem si dovezla - pomeranče, kiwi, jablka, lískové ořechy, dýňové semínka, kefír, mražené švestky, červenou papriku a nevím co ještě. Krása :) Teď si udělam nehty u Super drbny, dám si klystýr a večer půjdem s holkama posedět do hospody a možná zahrát aktivity :D Samozřejmě nepiju! Zítra ráno pokecám konečně s mamkou a odpo se musím trochu učit a chci jít běhat (snad bude pěkně) :)

Tak se mějte♥

jídelníček pátek

sn: banánovo-karobové smoothie s kokosem
sv: jablko
ob: růžové hrozno
ve: vařené brambory s vejcem a dýňovými semínky, zeleninový salát (rajče, červená a bílá paprika)
dezert: jablečný kompot

jídelníček dnes

sn: 2 jablka
ob: vařené jáhly s hruškou
sv: jablečný kompot
ve: brambory pečené v troubě
dezert: růžové hrozno+jablko

tak už jsem si zvykla, že u babičky je toho jídla vždy víc.. ale co je důležitější, nepřejídám se :)

fitpo ♥paleo-experiment: Pink Grapefruit and Strawberry Protein Smoothie.  1 Banana (Frozen), 1 c Strawberries (Frozen), 1 c Pink Grapefruit Juice (Frozen into Cubes), 1 tsp Flax Oil, 1 scoop Vanilla Protein Powder, 2 c Almond Milk. 26.6 g Protein, 64.9 g Carbs, 13.3 g Fat.
Love

-K ♥

we♥grapes

24. dubna 2014 v 16:32 | -K

today lunch♥


Ahojte :)


U některých ještě sluníčko, někde déšť. U nás bylo dnes opravdu krásně horko a domů jsem šla v tričku. Ovšem teď jsem přišla ze zahrádky a už se pěkně rozfoukalo a vypadá to na pořádný déšť.. opět. :) Dnešek byl ve škole fajn, ale trošku se to táhlo. Celou chemii byla učitelka pryč, tak jsme s holkama probíraly vysokou apod. V češtině úspěch při referátu na Válku s mloky ;) Po škole jsme šly do solárku (go brown♥). Pak jsem si šla do albertu a penny nakoupit (healthy&raw♥) - banány, hrozno, jahody, ledový salát, rukola, jablka :) Došla jsem domů, najedla se a šla s tetou zasadit brambory a hlávkový salát. Teď kouknu na jeden díl GG, dám si salátek a půjdu na volejbal. Pak klystýr, ordinace a spinkat. Zítra má naše škole poslední zvonění a protože my budeme od pondělí nejstarší na školy a jsme budoucí maturanti, dostaneme pořádně zabrat :D Ale už se těším :) Po škole pojedu hned k babičce a vrátím se v sobotu večer, tak nevím, kdy se ozvu. Každopádně bych ráda zase přidala nějaké insta fotky :) A má nálada? Jen a jen skvělá! Nic mě netíží, život mě těší, směju se, jídelníček je perfektní, cítím se dobře, odlehčeně a vím, že toto je správná cesta. To vše jen a jen díky pročišťující a úžasné raw stravě♥ Co dokážou s myslí udělat pouhé 4 dny.. :) A co je od zítra za dva týdny? Odjezd do Německaaa (a pak NY♥). Vím, že už s tím prudím, ale to je tak neskutečnééé :)
Mějte se♥

jídelníček

sn: banán, 2 jablka
ob: růžové hrozno ♥
ve: salát (s paprikou, ředkvičkou, rajčaty a pórkem) s dýňovími semínky a olivovým olejem


workout

2h volejbal


fitspiration♥
with love

-K ♥

swimming♥

23. dubna 2014 v 19:33 | -K
Přeji všem pěkný (u nás ještě slunečný) podvečer :)

Dnešek byl opět fajn. Syrová strava mi prostě hned začátek přináši spoustu dobré nálady a připadám si najednou jako s růžovými brýlemi. Kéžbych mohla jíst raw vegan stoprocentně, stále a pořád, bez podváhy a bez keců ostatních. Ale tak už to je :) Zatím si spokojeně shodím pár kilo a pak se uvidí.. Ve škole bylo vše ok a doma jsem se najedla, koukla na blogy a insta a pak jela na kole na bezéén. Konečně! A to proto, že venku bylo krásně teplo♥ a tak jsem se neklepala a přitom si i krásně popřemýšlela a uvolnila se :) Hezky hodinku jsem si zaplavala a dala si asi 46 bazénů. Pak domů, dodělat referát, najedla se a teď Ulice, nalakovat si nehtyy, Chůva, klystýr a GG :) Zítra hezky solárko a volejbal a v pátek už k babičce. Taky jídelníček chci (ještě víc) odlehčit, protože už teď (asi jen kvůli těm datlím) trávení už cítím/slyším.
Pa♥

jídelníček

sn: banánové smoothie s karobem a goji
ob: 13dkg sušených datlí, hrozno
ve: dušená řepa a mrkev, tofu Natural
dezert: jablko


workout

1 hod plavání
3 km na kole
jóga


fitspo♥

plasmatics: Madeira - Portugal  Source: Cristiano Ronaldo | (Website)nutrifitblr: ♥ ♥ ♥ 


fitnessbyjune: Pasta with Peas and Asparagus
delectabledelight: Red apples (by The Little Squirrel)

waant♥Love

-K ♥

feel great already

22. dubna 2014 v 18:27 | -K
Ahoj :)

Normálně vám řeknu, že v podstatě druhý den na raw a cítím se naprosto skvěle. Dnes jsem se původně chtěla postit, ale kolem druhé hodiny mě chytla nepříjemná bolest břicha a tak jsem se prostě najedla. Každopádně se cítím krásně odlehčená, po včerejším klystýru pročistěná, dobře vyspaná. Půst nechám vždy jednou týdně asi na pátek. Akorát tento budu u babičky tak nevím nevím, jak tam budu válčit s jídlem. Ve škole to bylo vše fajn, dobře jsem napsala písemku z dějepisu, o polední přestávce si nakoupila hory banánů (v Albertu mívají zabalené asi 4 banány za 20Kč a protože byly hnědé, stály jen 10Kč a ještě k tomu jsem našla balíček, kde jich bylo pět!!♥) a jablek, pak ředkvičky a hrozno, doma jsem si dala jógu a lehla si, protože byla bouřkaa♥ Teď kouknu na Prsotřeno, Superdrbnu, Chůvu k pohledání, Odinaci a pak klystýr a spinkat. Zítra asik půjdu na bazének (už fakt!), ve čtvrtek volejbal a pátek k babičce. Příští týden máme čtvrtek volno a ten další už v pátek odjíždím do Německa♥ Nad New Yorkem přemýšlím víc a víc♥ Rychle nám to utíká :)))) Kéžby každý týden bylo nějaké volno :)

jídelníček

ob: hrozno
večeře: 2 jablka


workout

jóga


luxury inspiration♥

NY♥ soon!

kalifornia-kings: Blue
http://sheissweetlikecola.tumblr.com/http://shesmadeinengland.tumblr.com/http://workfordreambody.tumblr.com/ALWAYS FOLLOW BACK  

bahmbies: xx

golddiggerr: $$$$


flyonvogue: black-luxury: Black Luxury! http://flyonvogue.tumblr.com💋 Instagram: gxvenxhy

marensf: 💞 | via Tumblr on We Heart It.
fashmonk: Selena Gomez at Coachella 2014.

fashionshitiscray: http://fashionshitiscray.tumblr.com/


klarasth: Late Afternoon: bewitched | Daily Outfits | Pinterest on We Heart Ithttp://weheartit.com/entry/106258305/via/khansaww

-K ♥

realize what do you need

21. dubna 2014 v 19:45 | -K
Ahoj :)

Dnešek byl fajn. Konečně jeden den sama v klidu doma. Hezky jsem vstala, koukala na Super drbnu, děala jógu a četla znovu víc a víc o raw a sepsala si to. A jak jinak, jen jsem se ve svém názoru utvrdila, a proto chci být na nějakou dobu opět na syrovce a pročistit se :) Dnes jsem ještě měla jedno vařené jídlo, ale na nějakou dobu naposled. Taky jsem se učila do dějáku a teď jsem si udělala úkol do matiky. Kouknu na HIMYM a Chůvu a jdu na klystýr. Pak asi ještě jeden díl GG, přečíst i ještě dějepis a spát. A zítra bude ve škole vpohodě de, jdeme do kina a taky máme super změny :) A odpo půjdu krásně běhat.. no vlastně má pršet tak uvidíme. Každopádně se těším, jak mi bude zase na syrovce fajn, na super nový týden a na víkend u babičky ;)

Mějte se ♥

jídelníček

sn: banánové smoothie
ob: zeleninový salát (ledový salát, bílé zelí, červená paprika, ředkvičky)
bramboiry s červenou čočkou
ve: zeleninový salát (salát polníček, bílé zelí, č. paprika, cherry rajčátka)

workout

jóga


fitspo♥

Instagram: @julieeparkk ❤️

Amazing


Bye
love you

-K ♥

get over with drinking

20. dubna 2014 v 19:53 | -K
Tak abych to shrnula :)
Včera jsem asi v 10 hodin šla s holkama do hospody, kde se slavil fotbal. Až na to, jak jsem se předtím nacpala (zase!) a kolik jsem utratila, bylo to opravdu super a dokonce jsem si pořádně pokecala (hlavně s klukama). Už jen tam jsem pila vodky s džusem a utratila asi 200Kč pak si musela ještě půjčit 100Kč abych mohla jet do Jesu a jeli jsme na jednu diskotéku a pak ještě na druhou, kde byl vstup kilo. Jsem hroznáá! A právě tímto jsem skončila s pitím! A stejně tak jak už jsem psala, začnu s raw. Jen si prohlížím staré fotky a jednoduše jde o to, že jako hubenější jsem se ve svém těle cítila líp.
Dnes jsem přijela po čtvrté ráno.. Vstala jsem v deset a šla do obchodu. Pak jsem koukaa na GG a mamka spala. Za celý včerejšek snědla jednu klobásu.. zdraví nadevše ;) No ve 2 odešla na zahradní oběd k tetě do hospody a samozřejmě tam zůstala do večera. Počítám, že příjde tak v 9 a půjde spát a od zítra je týden v práci. Alespoň budu mít zase trošku klidu. Já odpo taky spala, pak večeře a teď jsem pouklízela a kouknua na Chůvu a pak GG a pokud příjde mamka tak asi Šíleně smutná princezna ;) A od zítra už raw (opět čtu "Uzdrav se sám" od M. Rothkranze) a taky klystýry, běhat a kolo. A musím se učit :/ Prázdniny bych si klíďo ještě prodloužila :D Ale věřím, že až začnu opět s raw a zhubnu, všechno bude zase fajn.. stejně jako v létě. Když si čtu staré články, divím se jak moc šťastná jsem byla :) A za tři týdnu (ani ne) už odjezd do NĚ a NY ♥
Mějte se hezky :)

fitspo♥foods4me: Cucumber Noodles with Asparagus, and Ginger Scallion Sesame Sauce (vegan, gluten free, paleo)
Bye

-K ♥