Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)Únor 2014

thanks God for fridays

28. února 2014 v 19:37 | -K
Konečně tu máme superskvělý pátek!!!

Včera jsem byla u fyzioterapeutky a dozvěděla se následující. 1. mám oslabené svaly lopatkové. 2. mám menší funkčnost s vnitřími břišními svaly. 3. mám neobyčejně nafouklou horní část břicha.
Jinak prý své pilates cviy mám hezké, pestré, správně prováděné, břicho zpěvněné. Budu trénovat zpevňování pánevního dno a vůbec břicha. Příští týden zase ve čtvrtek tam jdu znova a trošku mi ukáže nějaké cviky na tu funkčnost a správé provedení jiných cviků. Co se týče mé nemízící "pneumatiky," je prý z tuku, který musím jednoduše (běhání, cardio) spálit. Příjde mi to divné, protože jsem ji měla, i když jsem s nejnižší váhou začala chodit k výživové poradkyni a měla jsem sotva 5 kilo tuku v těle (spodní hranice je 12kg). Ovšem může to být i kůže a ta se časem stáhne. Vrch břicha je zvětšený, ale když jsem to řekla mamce dozvěděla jsem se, že to mám už od narození. Takže s tímto pravděpodobně nic nenadělám, i když se na to příště ještě přeptám. Stejně tak se chci zeptat, jestli je při posilování účinější delší opakování pár vybraných cviků, nebo si udělat okruh více cviků a méně opakování. Taky se chci zeptat na makání na ruce, protože upřímně ty co má "paní terapeutka" jsou můj sen! :D Těším se, že se někam posunu. :)

Takže včera ještě před tím jsem byla ve zdravé výživě a mám sójové mléko a konečně i kukuřičné bezlepkové těstoviny!♥ Po našem sezení jsem utíkala do alberta pro hroooomadu banánů (asi 2,5kg♥) a pak na autobus. Doma jsem se stejně jako v úterý a ve středu musela šprtat :/ Sttrávila jsem spoustu času u fyziky, biologie a taky slohovky. V šest na volejbal, kde mi ještě Denča pomohla s mluvnicí a taky si přečetla tu moji slohovku a něco tam poopravila. Volejbal byl moc fajn, dobře jsme si zahráli. Myslím, že chodit tam má oproti tomu školnímu určitě cenu. :)
No doma Ordinaci, ještě učení a v deset hodin spát. Nevím jestli jsem se zmínila, ale ve sředu jsem lehla úplně mrtvá už v devět hodin. Ta škola mi dává opravdu zabrat :/ A kvůli opětovnému stresu a spěchu, jsem včera opět trošku směřovala k přejídání. Ale nebylo to nic hrozného, jen dvakrát velká svačina, a po večeři ještě vlašáky. Odpoledne jsem měla datle a asi si je nebudu dopřávat tak často (tento týden jedno a to mi vyhovuje) protože mi nedělají moc dobře na trávení. Nenapadá mě totiž, z čeho jiného by včerejší nadýmání bylo.

No dnes ve škole to nebyla tková hrůza a aspoň bylo teplo. Měla jsem na sobě svůj nový teplý svetr z votočvohoz, konečně nějaká radost. Z bižule jsem zkoušená nebyla a z fyziky nepsali, takže má snaha byla vlastně zbytečná. Z češtiny jsme psali další slohovku ve škole a já se modlím modlím, ať nemám horší známku než dva -nejlépe samozřejmě jedna! Po škole rychle domů a na oběěěd. Mňaminková jáhlová kaše s broskvemi a sójovým mlékem♥ Koukla jsem vklidu na wi-fi a šla si lehnout. krásnou hodinku jsm se prospala a pak se oblékla a vyrazila běhat!! RUN ♥ Sluníčko zapadalo a teplota byla přijatelná. Měla jsem teplé ponožky a v telefonu nové (vlastně staré) písničky. Jde o písničky, které jsem vyhrabala ve starých složkách v počítači a na které jsem běhávala ještě před rokem. Stále neomrzí a připomenou mi to teplo♥ Před běháním krásných 100squatů a po něm posilování. Ruce s činkama a samozřejmě břicho. Dnes jsem si dala opravdu záležet. Pak chvilka jógy a strečingu, skvělý pocit!

Pak sprcha, Ulice, teď HIMYM a jdu si udělat večeři. Dnes v osm jak jinak než Harry!!!! A zítra 2. část, bože! Prostě perfektní, pohodové víkendové večery♥ Zítra mám v plánu dohnat učení, udělat si čtenářský list a samozřejmě běh a workout, je ať je teploo! :) A ráno si konečně pokecám s mamkou, kterou jsem od neděle neviděla :) Tak já běžím, mějte se krásně a co se týče jídla tak dnes super a těším se, že celý víkend bude taky. V plánu jsou zase jáhly na sladko se sójovým mlékem, rajská polévka s rýží, těstoviny s rajčatovou omáčkou.. :)

A zítra 1. březen!! Dva měsíce a pak už je tu květen a NY !! Jsem blíž a blíž :) A to i jaro a teplo♥ Mimochodem dnes jsem hledala na votoči zase bundu, kéžby se mi zadařilo tentokrát nějakou sehnat.. můj nepříjemný, nepohodlný, odraný kabát a malá, nepohodlná, nafouklá bunda to je prostě jedna velká hrůůza. :D

Přeji všem krásný víkend a spooousty odpočinku♥


jídelníček:

snídaně: banánové smoothie s goji
svačina: 2 menší pomeranče
oběd: jáhlová kaše s broskvemi a sójovým mlékem
svačina: 2 jablka, pomeranč
večeře: rýže, tofu, dušená červená řepa

fitspo♥

nutrition & fitness blog


 nutrifitblr: new link on my page —> foods great for getting a flat belly ♥ ♥ save now, read later :) & also 15 foods that help stop cravings!

♥♥nutrition & fitness blog


Dope blog

fashionshitiscray: blanq-noirette: ≈ B&W | Insta | Rosy ≈ http://fashionshitiscray.tumblr.com/


treuxx: selena <3
Love

-K

weekend fitspo

28. února 2014 v 15:15 | -K
It’s almost SPRING <3 :) I will be doing a promo everyday for the month of March— hence the March Madness Promo!! all you have to do is— reblog this post (I will only promote health-fitness related blogs) likes will not count!! must be following me: nutrifitblr ♥ I will choose 1-10 blogs to promote each day (starting March 3) some lucky blogs will get screenshot promos or a promo spot on my blog for a day ;) you guys are the best :) thank you thank you! i love my followers ♥♥  you will gainnnn new followers & you’ll be able to find other great health-fitness related blogs to follow! btw, you will be able to see the lists of promos throughout the month here!

nutrition & fitness bloglove this.

the best shaved ice ever


 

reals: Moraine Lake | Photographer


nutrition & fitness blog

nutrition & fitness blog

nutrition & fitness blog


nutrition & fitness blog

nutrition & fitness blog


love

-K ♥

want a rest!

26. února 2014 v 20:21 | -K
Alespoň troška fitspa pro potěšení oka :)
Dnešek byl ve škole celkem náročný, po obědě soutěž z němčiny, kteou jsem překvapivě vyhrála, ale to jen proto, že tam nebyla Anička ;) Máme možnost s jednou holkou, co byla druhá jet příští středu na vlastní pěst do Olmu na krajské kolo.. no uvidíme.. žeby nákupy? Zítra máme dát definitivní rozhodnutí o NĚ, tak sjem na ni zvědavá. Utííkala jsem na bus, abych tam nemusela o hodinu dýl čekat (nenávidím dojíždění!) a to jsem ještě vběhla do penny, kde jsem si musela koupit ananas, na který už mám tak dlouho chuť. A upřímně mě celkem zklamal a kde je to léto, kdy byl za pár korun a nejvíc slaďoučký a šťavnatý.. want it! Pak domů, tady šprtat fyziku, chemii a němčinu, koukat na Ulici a co se týče cvičení tak rest day. Zítra k fyzioterapeutce a večer na volejbal, učit už se snad nebudu muset a budu moct cvičit, popř. i běhaat! :) Jsem úplně hotová, navečeřela jsem a jdu si už jen do pokoje pročíat sešity a brzo spát.
Pěkný večer♥

jídelníček:

snídaně: banánové smoothie se slunečnicovým semínkem
svačina: jablko, hruška
oběd: pohanka s řasou, paprika
svačina: 2 hrušky, 1/2 ananasu, hrst lašských ořechů
večeře: rýže, dušená brokolice, tofu Natural

fitspo♥

went cliff jumping for the first time at the Black Rock in Maui! :) I can check this one off my bucket list now!

Back to reality&#8230; no more beach, no more Maui, no more Hawaii :( Take me back ♥  
nutrition &amp; fitness blog

nutrition &amp; fitness blog

nutrition &amp; fitness blog

nutrition &amp; fitness bloglittle busy Tuesday

25. února 2014 v 20:10 | -K
Dneska jsme měli školu až do půl 4, takže to byl jeden z těch plnějších dnů. Ve škole bylo vše ok, akorát písemka z matiky, která se mi nepovedla a písemka z dějáku, ze které jsem dostala 2-. Nechci věšet četa na zeď, ale za durhé pololetí jsme psali jen pár písemek a z toho se mi většina nepovedla. :( Určitě to přejde a budou jedničky! :) Když jsem se tak koukala na známky z prváku, kdy bylo první pololetí dvě trojky a osm dvojek a druhé osm dvojek.. nejsem na tom teď vůbec špatně a myslím, že takové tři dvojky jsou ještě pohoda. Ale jak jsem řekla, chci to zkusit vytáhnout na samé jedničky..
Ve škole byla dnes vcelku zima a ani venku nebyla nijak teplo a tak jsem dnes běhat bohužel nebyla. Oproti domácímu cardiu je to taková bomba, ať už je teplo a můžu prostě jen jednoduše doma běhat a jezdit na kole. ;) A taky plavááát! Přišla jsem vymrzlá domů a dala si čaj a svačinku. Koukla na blogy a instagramy a učila se na zítřejší okresní kolo olympiády z němčiny. Držte palceee!
Pak cvičit - švihadlo a 13 minut cardia od Cassey a pak klasické posilování na nohy a břicho a samozřejmě s činkama na ruce a 100 squatů. Pak sprcha, Ulice a večeře. Teď Chůva, nalakovat nehty, Ordinace a relax.. S jídlem vše v pořádku a teď jsem dokonce tak plná, že na něj nemám ani pomyšlení, jako obvykle po večerech. Na svačinu jsem měla opravdu mňamózní hrušky z Penny a zítra si půjdu koupit konečně do zdravé výživy kukuřičné těstoviny a taky sójové mléko, na které mám tolik chuť. A v Penny mají ve slevě ananas a já ho prostě musím mít! Sice za tu cenu (35Kč) jsem si v létě kupovala ten mega, ale nenaděláme nic.. Už ať je to tu :) Co se týče Německa, tak už jsem se rozhodla a zítra se ještě poptám na něco ředitele, ale stejně to můj názor už asi nezmění. Pojedu :) Dokonce jsem to už oznámila dvěma kamarádkám z nižšího ročníku a jedna se za mě moc radovala a druhá mě příjemně překvapila fakty o jejich třídy, kam pravděpodobně půjdu. A jedna věc na kterou se už teď těším, značkové obchody v Aberguu! :D A taky teta :) A samozřejmě, i když se to toho netýče - New York! :D Už mi neustále běží hlavou obrázky mého nového oblečení, sportovního oblečení, spodního prádla a plavek, bot, batohu.. možná notebooku a mixéru, toho jak si tam papám ovoceeee.. ♥
Hezký pozitivní večer všem♥

jídelníček

snídaně: banánové smoothie s nepraženým kakaem
svačina: 2 hrušky
oběd: pohanka s mořskou řasou, bílá ředkev
svačina: jablečná domácí přesnidávka, 2 hrsti vlašáků, jablko
večeře: červená čočka s bramborama (mňam♥), dušený celer a mrkev

fitspo♥


Maui maui maui ❤️ it was amazing!

Goodbye honeys

-K ♥

great Monday!

24. února 2014 v 18:28 | -K
Dnešek byl jednoduše supr :)
Ano, přiznávám, že písemku z angličtiny jsem podcenila a stejně tak čeština se mi vůbec nepovedla. :( To mě moc mrzí, ale věřím, že si to spravím a teď už není důvod se kvůli tomu trápit. Ve škole bylo vše fajn, Terka byla po týdnu ve škole, tak byla zase sranda, drby a tak. Ohledně Německa jsem včera před spaním zase přemýšlela a uvědomila si jak moc mám ráda naši třídu, jak jsem teď spokojená se všemi učiteli a jaké to asi bude, když budu chodit po gymplu bez mých spolužeček a co bych dělala v semináři s jinou učitelkou.. achjo, mé rozhodování je zase v háji.
Jinak mě všechny hodiny bavily a jedla jsem skvěle. Odpadla nám chemie, takže jsem domů mohla jet ž ve tři a to bylo kráásné! Kéžby to tak bylo každé pondělí :) Počasí bylo nádherné a sluníčko svíííítilo, oproti ránu, kdy pěkně mrzlo. Přišla jsem teda domů, vklídku se podívala na wifi na blogy a instagramy, dala si svačinu a šla cvičiiiiiit! Jako každý den půlhodina posilování (ruce s činkami+pilates na břico+pár cviků na nohy a 100 squatů) a pak obléct a šup běhat!! Každý běh si říkám jak to bude krásné běhat večer v tričku, vzpomínám na minulé léto, na běhání, ježdění na kole, říkám si jaké to bude až přijedu s NY a půjdu si zaběhat v novéém a tak dáále :) Přiběhla jsem domů, dala si sprchu a teď Ulice a večeře a pěkný večer :)
Mějte se:*

jídelníček

snídaně: banánové smoothie
svačina: jablko
oběd: pohanka s quinoou (na studeno), bílá ředkev
svačina: domácí jablečná přesnidávka, vlašské ořechy
večeře: brambory s dýňovým semínkem, mrkeeeeev

fitspo♥eat-to-thrive: Lots of juicy deliciousness here… concord grapes, strawberries, dragon fruit, grapefruit &amp; orange slices!
This is a great motto for me. I often think too much about the logistics of working out, rather than just getting out there and doing something.

stophatingyourbody: BE BRAVE! JOIN THE BODY PEACE REVOLUTION!


Goodbye

-K ♥

eat better, run faster, feel stronger!

23. února 2014 v 20:30 | -K
Skvělý den! :)

Dnešek byl opravdu super! Včerejší párty se povedla a ani jsme nepotřebovali vyrazit do Jeseníku a užili si to tady. Domů jsem přišla asi v půl 4 a to v opravdu dobré náladě! Ano, dopřála jsem si víno. :D Dnes jsem vstala a celé dopoledne odpočívala a kecala s mamkou v obýváku. V poledne skvělý oběd a pak jsem jela s Denčou a jejím taťkou do kauflandu. Udělala jsem si super mega nákup: banány, jablka, pomeranče, řepu, mrkev, pohanku, jáhly, rýžové burizony, tomatové omáčky.. prostě ráj! :D ♥ Ty burizony jsou paráda, protože když budu večer muset furt něco chroupat nasypu si do misečky a je to! :) Jen kukuřičné těstoviny tam neměli a tak je budu muset sehnat jinde :) Kdyžtak to jistí zdravá výživa, kde bych si ráda zase po dloouhé době koupila sójové mléko, mňam :) A ty těstoviny+rajčatová omáčka - večeře dle Freelee a už se na to těším :) Vrátila jsem se a šla si na chvilku lehnout a pak jsem si udělala úkol do němčiny, zopákla si angličtinu a vrhla se na cvičení. Dala jsem si řádnou půlhodinku posilování a pak šla běhat. Bylo krásně, sluníčko svítilo, kéžby takto bylo denně a já mohla běhat a běhat! ☼☼ Bylo to skvělé ♥ Jarooooo prosím! :) Přiběhla jsem, dala si sprchu a sedla si k češtině a učila se. Zítra píšeme a já musím dostat jedničku, protože má poslední pravopisná poveřka dopadla na trojku. Držte palce prosím! :) S heřmánkovým čajem jsem u toho nakonec strávila asi hodinu a půl a pak si ještě dělala témata na druhou část německé "olympiády" a překvapivě rychle jsem to zvládla a ještě si stihla číst R.U.R. Mamka u toho koukala na ukončení ZOH a teď šla do hospody. Já se navečeřela a teď pohoda, klídek, televize, knížka a brzo spinkat :) Zítra vkročit pravou nohou so úspěšného týdne a ať se vše daří a hlavně žádný stres a spousta cvičení, dobré nálady a dobrých známek! :) Work out guyyys! Už se těším. Nebudu marnit čas, květen se blíží a můj sen byl a je koupit si v NY krátké tričko a bez problémů vystrčit břicho ;) A ve středu k fyzioterapeutce, jsem zvědavá, co se dozvím :) A ještě za jednu věc se modlím.. ať se Anička rozhodne, že do Německa pojede.. i když já už se asi rozhodla, že pojedu tak jako tak, (ANO! Budu rok studovat v Německu!) ale budu samozřejmě o sto procent radši, když v tom nebudu sama. Co se týče jídla, dnešek byl skvělý, jsem na sebe pyšná a jen tak dál! Upřímně vám říkám, že včera jsem těžce zatínala zuby abych si nic nedala a odpočítávala minuty než bude čas večeře. Ale stálo to za to! Tento víkend jsem si konečně udělala v hlavě pořádek a chci, aby vše bylo jak má :) Prosím a děkuji ♥
Pěkný večer všem :*

jídelníček

snídaně: banánové smoothie
svačina: jablko
oběd: rýže s broskvemi, goji a sezamovým semínkem
svačina: 2 jablka, pomeranč
večeře: rýže s mořskou řasou, růžičková kapusta a hromada mrkve

fitspo♥


thefruitmarket: (via blueberries | Colours & Food)anna-onea: Breakfast to go 🍓🍌☀️🍇

Love, live

-K ♥

konec PPP

22. února 2014 v 19:38 | -K
Ano, asi všichni ví, že zkratka PPP znamená poruchy příjmu potravy. A přesně u tohoto tématu jsem dnes seděla celé dopoledne a hledala na internetu informace. Přesně tak, záchvatovité přejídání patří mezi PPP. A já si uvědomuju, že sem pomalu spěji. Když se podívám zpět, už se s tím trápím delší dobu a tento týden hlavně. Včera po večeři následovaly jablka, vlašské ořechy, pomeranč a dokonce asi v 10 večer jsem si ještě vařila rýži. Vím, že to není nic nezdravého, ale i tak je to přejídání, když při tom ztrácím rozum a o hladu není ani řeč, oproti tomu je mi spíš špatně. A dnes jsem si řekla stop. Nechci dovolit stresu aby mě ovládal a abych to řešila tak, že konečně mám volno = přejím se.
Nene, dnes jsem měla ideální jídelníček. Teď se jdu nachystat a půjdu s holkama do hospody a pak pařit, takže žádné večerní přemýšlení nad jídlem. Budu jíst pravidelně co 3 hodiny a pak nebudu mít žádné deficity a ještě k tomu 2 teplé jídla denně prostě musí být, protože od té doby, co jsem přešla na Freelee raw till 4 (tedy vařené jídlo jen večeře) jsem večer myslela na jídlo ještě víc. No myslela jsem na něj spíš ve škole, kde jsem jíst nemohla a doma jsem pak už nepřemýšlela a jen jedla ;) A proto STOP! Nechci se trápit, chci si užívat života!
Takže dnes pěkný den, dopoledne v peřinách, oběd, pak jsem si zdřímla a konečně se vrhla na cvičení! V pokoji jsem posilovala na ruce, nohy i břicho celkem 60 minut a pak se oblíkla a šla běhat! Byla super teplo, nefoukalo, i když bylo zamračeno a trošku poprchávalo. Vyčistila jsem si hlavu a skvěle si to užila a teď bych ráda běhala denně, když nebude foukat, velká zima, nebo pršet. Denní posilování je na programu a k tomu fitko. Nebudu ztrácet čas, květen se blíží a já chci jet do NY spokojená! :*
Takže já dokoukám Sipmspny a utíkám se nachystat. Taky jsem si psala se spolužačkou, co bychom spolu jely na ten rok do Ambergu a zjistila jsem, že ji rodina moc nepodporuje. To mě dokonce ráno volala babička a řekla, že si to promyslela a chce abych jela. Prý i notebook "vatáhne" z dědy.. bylo by to krásné :) Snad se Anička rozhodne že pojedee, protože já už jsem jinak rozhodnutá pro ano, ale kdyby ona nejela, velice by se to zkomplikovalo :( Hope! Zítra workout, run (těším se díky mé nové aplikaci Runastic), naučit se a možnááá s "tetama" na wellness♥

Přeji všem super večer! ♥

jídelníček

snídaně: banánové smoothie
svačina: pomeranč
oběd: brambory, špenát, dušený kuřecí plátek
svačina: jablko, 2 mandarinky
večeře: rýže s fazolemi a mrkví

fitspo♥

nutrifitblr: so remember to eat clean if you want ABS :)
#summertime

#belly!


will have this in NY !

honeyllove: golden-lolita: my-name-is-fabulous: . http://golden-lolita.tumblr.com/ ♡
#warm
to chcééém!


Goodbye loves


-K

happy friday

21. února 2014 v 19:32 | -K
Táákže dnes tu máme konečně klííd :)
Celý týden jsem přežila vcelku úspěšně. Byl hlavně důležitý pro moji budoucnost, protože jsem dostala příležitost zúčastnit se konkurzu na roční studium v Německu a dokonce ho i úspěšně zdolala a skončila na 2. místě. Spolužačka byla první a proto je dost pravděpodobné, že pojedeme spolu. Pokud se tak teda obě rozhodneme. Já bych si o tom potřebovala vážně s někým promluvit, je to opravdu velké a těžké rozhodnutí. Přece jen opustit přátele, opustit třídu, být sama (nebo jen s pár známými a ne příliš dobrými) kamarády, být mimo domov, mluvit jen německy.. ale taky mít obrovskou zkušenost, naučit se dobře němčinu, vymazat stereotyp, zažít něco nového, mít většěí možnosti, větší výhodu k maturitě, na výšku a finančně do budoucna. Co říkáte vy, jaký je váš názor? Dokázali by jste se pro toto vzdát tolika věcí? :)
No jinak byl týden celkem fajn, žádné velké drama, solárko i prohlídka u doktorky je za mnou. Co se týče cvičení, dala jsem si teď menší odpočinek, ale to je proto, že mám stále dost práce, dost stresu a chtěla jsem si dát vše trochu dopořádku. Ihned jak se vše uklidní a tedy asi už zítra začnu s blogilates a moc ráda i s běháním.
Dnes jsem si volala asi třičtvtě hodiny na skype s tetou z Německa a probraly jsme New York, taky ten Amberg a teta je jednoznačně pro, stejně tak i mamka narozdíl od babičky. Jedno je jasné, do NY se neskutečně těíšm a to čím dál tím víc.
Mamka odešla do hospody a já koukám na Ulici, dám si večeři, vanu a mám klid u Harryho Pottera. ♥ Zítra pravděpodobně "kafe" (které nepiju) s Kačkou a taky se staví mamčin bratranec, co s námi též letí do NY kvůli nějakému překladu do AJ skrz podnikání. Večer pak do hospody a asi do Jeseníku na párty s Denčou atd.. zase si trochu užít a vypnout :)
O víkendu se taky naučit na češtinu, ze které jsem dnes (z blbého pravopisu) dostala trojku. Musím si to spravit protože můj vysněný cíl jsou na konci roku samé jedničky.

Přeji hezký večer všem♥

fitspo♥


 


flyonvogue: ✖️ flyonvogue.tumblr.com ✖️


fitworks: Fitness blog :*


the-little-birdy: diet-fitness-h-e-a-l-t-h: Fitness, motivation and advice blog! ✻ Q’d


klein-clean: MANGOS! 

Good bye guys

-K ♥

bublina

20. února 2014 v 22:13 | -K
ANo, tohle slovo přesně vysithuje to, co bych ráda..
Žít v bublině ;) Mít čas na vše a vlastně nemuset nic dělat, jen koukat, poslouchat, ticho, klid, relax..
Dnešek byl zase trochu uspěchaný, ráno kino - celkem zajímavá přednáška o závislostech, škola celkem dobrý, akorát mám občas pocit, že jsem úplně v jiném světě než holky.. Po škole solárko, chvilka ve městě a pak dloouhé čekánní u doktorky v čekárne a taky těžké rozhodování ohledně Ambergu, protože definitivně to musíme rozhodnout do konce příštího týdne. Na náměstí trhy = datle a fíky a zase hromada spapaného sušeného ovoce.. S mamkou domů, volejbal a teď jsem si chtěla právě nalakovat nehty, vykoupat se a umýt si vlasy a místo toho jsem jen seděla u PC, jedla a teď jsem hotová a rovnou spát.. Zítra se snad dám dohromady, taky si začnu kontrolovat jídlo, vše doženu, odpočinu si, pořeším Německo s mamkou a tetou přes skype, taky bych už konečně mohla cvičit a kdyby bylo pěkně a byl čas (o víkendu stopro bude) tak i běhat :) Chci taky vidět biatlon, dohnat Ulici a večer Harry.. Už teď vím, že na to je den krátký ;) Pozitivní zpráva, možná budeme mít zase autooo! Tak hezký poslední všední den :*
Mějte se!

fitspo♥


nutrifitblr: my new awesome glass water bottle ♡♡

so remember to eat clean if you want ABS :)
0rient-express: A gentle blue Wave | by shihan shan.my w e a k n e s s …. hahah

carolinemaria: cred: weheartit Visit my official blog HERE for more inspirational pictures taken by me (:


carolinemaria: cred: weheartit Visit my official blog HERE for more inspirational pictures taken by me (:

breathinchanel: following back similarGood night
-K

I have it!

19. února 2014 v 20:21 | -K
Přeji pěkný večer!
chci se s vámi jen podělit o svou radost a poběžím.
Takže dnešní soutěž-konkurz v německé koverzaci, která souvisela s možností ročního pobytu v německém Ambergu probíhala skoro dvě hodiny v naší škole od dvou hodin. Byla nás celkem asi osm nebo devět a každý jsme si pět minut v němčině povídali s jinou učitelkou o daném tématu. Témata byla Meine Familie (tedy rodina) a zrovna u tohoto tématu byla nejpřísnější učitelka, stále mě opravovala a mé připravené povídání mi bylo k ničemu, protoe mi kladkla otázky (např. ještli větím na lásku na prnví pohled - pekně blbá:D). Pak 5 minut o našem městě, včetně popisu obrázků a pak Hobby a Sport včetně pojemnování sportů na obrázku. Druhé dvě témata jsem zvládla na výbornou a to první s menšími zádrhely.. nervozita a zvědavost panovala a přišlo na výsledky. Strašně mě to překvapilo a potěšilo a skončila jsem druhá, hned za spolužačkou Aničkou. Takže to mám! Mám tu skvělou možnost jet na rok studovat do Ambergu a už je jen na mě, jak se rozhodnu. Chci si dál zjistit vše o penězích, možnostech, učení, ubytování, aktivitách, cestě - všem! Bude to těžké..

No po soutěži jsem měla jít k fyzioterapeutce ohledně břišního svalstva, ale to jsem bohužel nestihla a tak se s ní zítra na solárku domluvím na jiný termín. Ze školy jsem tedy šla do obchodu, kde jsem si koupila podprsenku a pak se zeptat na výměnu bundy, když nemám lístek a jedna superhodná paní mi ho švindlem napsala, tak ji zajdu zítra vyměnit - super! :) Pak jsem zašla do penny a domůů, navečeřela se a šla do hospody na hokej, kde mamka už držela místo ;) Teď je sice ještě třetí třetina, ale při stavu 5:2 už opravdu nemělo cenu tam sedět a tak jsem šla domů. Kouknu na ty slovesa do NJ, ze které zítra píšem, kouknu na PLL a dobrou :**

Hezký čtvrtek :)

fitspo♥

♥ ♥ ♥


breathinchanel: following back similar

outfitmade: Get the dress here: NET STRAP SWING DRESS Shop Outfitmade.com (model: http://mexiquer.blogspot.com)Goodbye
-K ♥