Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)24. 2. 2013

24. února 2013 v 9:50 | -L | 
Noo, tak už tu máme neděli. Mimochodem den před začátkem mé diety. A tentokrát to bude opravdu fungovat, protože chci vypadat opravdu nějak takto.

Ale až takhle se mi to ais nikdy nepovede, ale já vím, že se o to alespoň pokusím a nepřestanu, dokud nebudu spokojená. :)
Noo, jinak asi nic nového. Včera jsem šla spát už asi v devět, taky není divu, když jsem spala celkem jen čtyři hodinky :D Večer jsem seděla s mamkou v té hospodě, clekem dost nuda, byla i nějaká nevýřečná, no neívm prostě co jí je. Dnes říkala, že příjde na Superstar tak uvidííme :) Jinak počítám, že se odpo na kafe staví i Kačka asi. ;) Noo pak chci dneska zabalit zásilku pro jednu slečnu z votoče, nachystat se do školy, sepsat si nový jídelníček a tabulku pokroků, potom abych věděla co všechno za hnusy jsem tento týden nediety snědla ( a už nikdy nesním! ). No jinak dnes si ještě dám normální jídlo a zítra šmitec. Svůj program tady trochu napíšu, já už jsem to vlastně psala v nějakém minulém článku myslím :) Nooo a jinač jdu koukat na superdrbnu a himym zase, to je moje ♥ Ale teď ještě dkokoukám Báječné dorty (to je fakt dost dobrééé! - JOJ, teď).
Tak odpo ještě asi napíšu, mějte se krásně

-L

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama