Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)14. 2. 2013 - zdravý den, dobrý den

14. února 2013 v 21:38 | -L | 
Ať už mi věříte nebo ne, je to tak. Ovšem je poněkud těžké tho takovým udělat, ale až se nám to podaří, cítíme se naprotsto skvěle. A co se týče mě, tak dnešním bonusem je, že jsem se nemusela nic učit na zítra a taky to, že má nejepší kamarádka, co je obvykle na intru, je tentorkát doma a nemocná, tak se dnes stavila a bylo to moc fajn a dokonce jsme se domluvily, že zítra tu možná bude spát . supr, hned první plusový bodík pro tento víkend, protože jsem myslela, že bude nudnej a já ho proležím u telky. No co se té zdravosti týče, tak ano "zhrešila" jsem. Ale ty uvozovky jsou tam oprávněně, protože neívm jeslti jsem vám to už říkala, ale i s mamkou jsem se domluvila, že čtvrtek bude mým "dnem, kdy je povoleno sladké" popřípadě společně s pondělím, ale to jen v případě, že bych to opravdu nutně potřebovala. Ale jeden plusový bodík si opravdu musím a to oprávněně udělit. Za co? No to je jednoduchý - vlastně to bylo dost těžké popravdě. :D Jdu hned k tomu a pak budu pokračovat od odpoledne. Asi v pět si u nás kamarádka dávala kafe a donesla ktomu buchtu - pro každou dva kousky. Ona snědla oba, já si vybrala ten menší a snědla ho a co ten druhý? Zabalila jsem ho pro mamku. Mám sama svůj obdiv, že jsem to zvládla a přitom byla tak dobrá. Ale sladkého bylo dost. Dieta, dieta, dieta! Teď se vrátím k tomu odpoledni.To jsem šla se spolužačkama slavit ty narozeniny a dala jsem si vídeňskou kávu - bez cukru samozřejmě a k tomu talířek dortu (to bylo nutné, protože je to slušnost žejo, na oslavě...). No potom jsem si hezky dala 42 bazénů, chtěla se projít 2 kiláčky domů ale náhodou mě svezla kamarádka. Dál jsem chtěla na volejbal, ale přišla ta Kačka a tak jsem to nestihla. No nevadí, vynahradila jsem si to. Jak odešla hezky jsem si dala svou každodenní sérii cviků na břicho, nohy a zadek, ruce + ještě vieo cvičení "body shaking" což je dost náročnéa vždy jsem ho tak tak zvládala a co mě nadchlo, že to pro mě až ták náročné nebylo. Skvělý (prozatimní) výsledek mé dřiny! GREAT JOB! No takže jsem spokojená se svou dietou i cvičením pro dnes a uvidíme zítra na váze. Mimochodem to samé jsem říkala včera a pochválila jsem se, že jsem večer nemlsala a ono se to vlemi vlemi vyplatilo! Na váze hned o dvě kila míň. Krása!!
Takže dnešní jídelníček zde:
1) zeleninová polévka + opravdu veeelmi malá porce zapeč. těstovin (oběd)
2) talířek dortu (k oslavě) + šlehačka u kávy :)
3) třetinka suché buchty
4) bílý jogurt (večeře)

Mylsím, že tak akorát, jsem spokojená a jak už jsem říkala, ten dortík tam můžu být, protože čtvrtek = den pro sladké.

No jinak nevím co bycg vám pověděla. Z matiky jsemd nes dostala pětku a hned jsme zas psali, tak snad budu mít tu dvoječku a zítra mme psát zase, no snad už to nepokazím - věřím, že ne! Jinak škola faajn, zítra dostanem asi písemky z ČJ, na které se už skoro dva týdny těším (no spíš jsem zvědavá) a jinak nic nového, jak už jsem řekla, tak jsem nemusela na zítra nic dělat. Což je snad ten nejúžasnější pocit a přiznám se, od Vánoc jsem ho snad neměla!!!! A to je co říct - prostě krása. :)
Cvičení i plavání na jedničku.
Oslava taky na jedničku.
Teď krásný milý večer, nalakovat nehty, zkoukla jsem nový díl mého seriálu (PLL) a teď, jako každé úterý a čtvrtek - VIP Prostřeno + Ano šéfe! Jen o čem jsem se nezmínila a to, že mamka byla dnes v práci a před hodinou mi asi psala, že přijede později. Ale i tak už by tu měla být a slíbila, že do hospody nepůjde no a proože doma není, tak tam určitě je, což mě trochu štve!! Však já si to u ní vyberu..! Každopádně byla dnes u holičky, tak jsem zvědavá na její NEW melír :) No a co se týče mého stavu tak jak už jsem říkala se cítím skvěle, vyrovnaně, tak se mi to líbí. A hezky se těším na zítřejší den, kdy strávím odpoledne s mamkou a večer asi s Kačkou. A protože mamka je celý víkend v práci, tak si budu hezky odpočívat sama doma, sama si hospodařit, to se taky těším na obídek a apo večech si snad uděláme s mamkou hezký večer. Prostě... VŠECHNO BUDE FAAAJN... ♪♫

Tak se mějte alespoň tak dobře jako já (ano, teď - výjimečně - zase s tím optimismem nepřeháníme žejo :D). A doopravdy vám přeji dobrou noc a příjemné vstávání..
Vaše
-L
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama