Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)Únor 2013

28. 2. 2013

28. února 2013 v 17:11 | -L | 
Takže dnešní den zase a opět fajn. Samozřejmně nějaké negativa, ale také pozitiva. Z těch negativ no tak například s holkama jsem se párkárt chytla, až jsem šla brečet na wc, připadám si, jako bych si s něma už vůbec neorzumněla, jako by jsme asi nebyly kamarádky.. neívm, proč je třeba Sára na mě tak hnusná a protivná, ale je to děs. Každopádně jsem si udělala radost, když jsem si šla koupit žlutý a černý lak za vyměněné peníze. Taky jsem konečně vrátila knihy do knihovny a půjčila si povinnou četbu na březen - Povídky Malostránské. Pak jsem se hezky uvolnila na bezéně (50, možná 52 bazénů! občas se zapomenu s počítáním:D) No a co hlavně se dnes sntalo za mega super věc - svítilo SLUNÍČKO!!! ☼ Prostě nádhera, vše tálo, já mžourala očima a slunce prozářilo oblohu, koukalo na nás modro a všichni se hned usmívali. To jsem přesně potřebovala. Tak by to mohlo být častěji a častěji a pak už to pravé jaro. Taky mi dnes přišly na poštu válenky, zítra mi je tam mamka vyzvedne, tak už se těšíím :) Ale stejně dokud všechen sníh neroztaje, je moc nosit nechci, abyhc si je nezničila :) No jinak dnes obědnávám rifle a svetřík, už se těším, později přidám foto :) A teď jsem si nalakovala nehty, jdu si udělat slohovku do ČJ na zítra a přečíst si chemii, z které zkouší a pak půjdu na volejbal. Nejspíš pěšky, pač mi teta co mě obvkykle sveze neodepisuje :D A pak se budu koukat na pretty little.. pač se mi to teď ještě stahuje, no a samozřejmě si zacvičím. Pak asi příjde mamka a následuje VIP Prostřeno, ale až dokonce asi nevydržím, dnes budu z toho bazénu obzvlášť unavená :) Tak se mějte krásně

-L

STOP SUGAR LEADING YOUR LIFE - day fourth

28. února 2013 v 17:04 | -L |  Dieta
Táákže tu mám den čtvrtý a ten stejně úspěšný jako přechozí a jako budoucí :)

Jídelníček

snídaně: pomeranč
oběd: drůbková pol. + rýže s kuřecím masem
svačina: kiwi
večeře: okurek
II. večeře: rajče, jablko

Hříchy

4 čtverečky čokolády (17:30)
Pitný režim

cca 3l vody
kafe k snídani

Pohyb

1h plavání
2h volejbal

RANNÍ VÁHA: 70,0kg

Naprostá spokojenost. :)

-L

27. 2. 2013

27. února 2013 v 20:34 | -L | 
Dnešní den vcelku na pohodu. Byla jsem zkoušená z matiky tak to jsem se dost trápila, až se mi pak chtělo brečet. Psali jsme taky z češtiny, tak to jsem si myslím zvládla moc dobře. Z bižule jsem dostala 4 jedničky z test, takže super (3 jedničky za latinské výrazy :D). No ale jinak to ve škole pro mě bylo divné.. Trochu mě štve a taky mrzí, že jsou na mě holky trochu hnusné řekla bych. Bylo to tak už včera v češtině, něco ve smyslu že šprtím, pak něco e jsem namyšlená - přitom to vždy mylsím jen ze srandy! Chovají se tak, jako by mě pomlouvaly, že když něco řeku učitelce, hned se na sebe podívají typem omg! Je mi to líto. V té matice se mi chtělo brečet, pač si sice nejsem jistá, ale mylsím, že mi poradily špatně. Ikdyž vím, že je tomoje chyba, že jsem to nevěděla (to s tím nesouvisí). No a Sára na mě dokonce jendou začala řvat bezdůvodně, pač jsme se jí dvakrát na něco zeptala.. pak pronesla poznámku typu nechceš si to učit sama a když jsem jí řekla, že teď jedla, jaktož emá hlad tak řekla, že nedrží dietu jako já. Já sama jsem se sice dvakrát spozorovala při něčem, co bylo trochu sobecké nebo jak bych to řekla a zlepším to (ihned!). Ale hlavně aby ony bala stále mé kamarádky... :)
Po škole jsme šla do posilky, pořádně jsem si zamakala a pak volejbal, Te už byl nudnej a to mě štve poslední dobou hrozně! Jenž ekdy jindy do té posilky mám chodit? No já to ještě promyslím.. Každopádně ten týden hrozně ubíhá, zítra už čtvrtek a jupííííí - bazén" To si zase hezky sama pročistím hlavu a tak :) a pak pátek a super poklidný víkend! A 1. dietníí! :) No mamka ještě nepřišla z hospody, tak jdu asi koukat na HIMYM, ať už to celé konečně dokoukám :) A začíná mi být nějaká zima, tak zalezu pod deku :) Ale co hlavně, jsem na sebe pyšná, že tak zvládám nejíst zaítm. Tak se mi to líbííí! A bude to ještě lepší :) Tak dobrou noc

-L

STOP SUGAR LEADING YOUR LIFE - day third

27. února 2013 v 20:24 | -L |  Dieta
Takže už tu máme třetí den a upřímně mi to příjde, jako bych už sladké nejedla měsíc :D Ale zatím to zvládám a hodlám v tom pokračovat! Dnešní den byl úspěšný a tak to bude i dál. už jen ať je jaro a můžu běhat a tak :)

Jídelníček

snídaně: banán
oběd: zeleninová polévka + žemlovka (oprávněně sladký podíl jídelníčku)
večeře: 2 rajčata, mrkev

Pitný režim

cca 3l vody
kafe - k snídani
černý čaj s mlékem - večer

Pohyb

1h a čtvrt - posilovna (z toho 20 min běhání, 3x 1,5 min sprinty)
1,5h - volejbal
35min - posilování (3 série)

RANNÍ VÁHA: 71,0kg

Hubnutí zdar!
-L

26. 2. 2013

26. února 2013 v 18:56 | -L | 
Take dnešní den na pohodu. Ve škole to bylo prostě jako každé úterý. Nevím čím to je, ale vždycky se to hrozně táhne, nebaví mě to a jsem nějaká negativní. Úplný opak pondělka a to máme oba dny do půl 4. A to jsme dokonce první dvě hodiny byli v kině a i tak se mi to táhlo. Jsem na sebe pyšná ohledně jídelníčku. Cítím se moc fajn když vím, že cdělám vše pro svou lepší postavu a že nijak nehřeším. Zítra je na oběd žemlovka a já si ji mohu dát, protože jsem svůj původně dnešní den, kdy můžu sladké přehodila na zítra a tím pádem si dám sladké na oběd. :) No dozvěděla jsem se taky, že příští čtvrtek, pátek máme ve škole NONSTOP BASKET a budu platit 150,- to je supr :) Snad mi tot eda mamka dá no.. jinak to zaplatím ze svého no, to přežiju. Každopádně už se tam těším, byly jsme tam s holkama ze třídy (Terka, Sára, Míša) i loni v červnu na I. ročníku a bylo to bomba! Akorát dostanem každý na večeři velkou pizzu, tak přemýšlím, jak to udělám, pač to bude tak v sedm večer. No ještě nevím, ale vzhledem k tomu, že nebudeme spát, tak jen o zelenině to nevydržím. :/ Jednou se snad nic nestane a bude to s mírou, to přísahám!! No po tom co jsem přišla zmrzlá domů - teklo mi do bot, neívm, jak je to možné, pač mám megazimní "skorosněhule" ! :D Takže jsem si zacvičila a vlezla jsem do horké sprchy. Pak sjem se učila češtinu a teď jsem tu. Mamka šla do hospody na hokej )hlavně jak říkala větu "Když jdu jednou na pivo hned říkáš, na tohle máš!".. no jasný NĚKDY! Ani si nepamatuju, kdy tam naposled nebyla!!! Bylo to možná tak předminulou neděli a to nekecám!!! ;) A říkala, že přijde na VIP Porstřeno no tak uvidííme, ale jinak spolu stále nějak nemluvíme od té mega pondělní hádky. No já tu těď sděluju své feelings, pak se hodlám nahřát pusinu na ultračervené lampičce, pak očišstím a nastříkám své zimní boty, ať do nich neteče a půjdu dnes asi koukat na Ordinaci, pač nic jiného mě nenapadá.. jeidně Gossip girl, no uvidíme :) A taky ještě kouknu na tu češtinu a pokud mi někdo ze třídy vyfotí zadání úkolu do matiky, o které jsme mimochodem psala už asi před půl hodinou, tak si teda ještě udělám úkol do matiky. Jinak to budu muset stihnou zítra ve škole. No a zítra chci do posilky, tak sna dmi i na to mamka dá. Tak se mějte hezky a přeji krásný večer a fajnou středu. :)))))))

Pá Vaše

-L

STOP SUGAR LEADING YOUR LIFE - day second

26. února 2013 v 18:43 | -L |  Dieta
Takže to nebudu nijak protahovat a rovnou k jídelníčku. Samozřejmně zmiňuji, že žádné zhřešení a ani žádné sladké (to jsem přesunula na zítra, protože k obědu máme žemlovku) :)

Jídelníček

1) snídaně: kiwi
2) oběd: vývar s hvězdičkama + těstovinový salát s vepř. masem a rohlíkem
3) večeře: porce zelného salátu (mimochodem jsem byla přejedená!!!! - luxus) :)

Pitný režim

cca 2l vody
kafe - snídaně
černý čaj s mlékem - večer

Pohyb

30min cvičení
40min tělocvik

+ opravdu jsem chtěla jít běhat, ale venku všechno taje, takže bych měla mokro v botech a ještě mrholilo - prostě počasí hnus! okamžitě co sníh sleze, začnu běhat jak o život, už aby to bylo - to jaro :)

RANNÍ VÁHA: 71,3kg

25. 2. 2013

25. února 2013 v 21:25 | -L | 
Dnešní den na pohodu. Ve škole super, probíraly jsme s kamarádkama páteční mlýnici a hodiny clekem ušly - neívm co mi je, ale i mě to nějak baví :D o.O Oběd byl dobrý, odpoledka fajn a cestou na bus jsme pokecaly s kamarádkou. Doma jsem měla příjemné překvapení a to konečně mé úlovky z votoče. Přišly! Nákrčník je fajn, akorát mě mrzí, že není v podstatě pletený, ale i tak jsem ráda, že ho mám, legíny jsou bomba!! Akorát si zašiju maslou díkru mezi nohama a hgumka na drdol taky supr, už ji mám v hlavě :D No a právě mi psala holka, že jí už přišly peníze, takže mi zítra odešle černé válenky, supeeer! Už jen aby roztál ten sníh, uschl, bylo tak 15 stupňů a já mohla jít ve válenkách, legínách, kabátku a nákrčníku jako pořádná kóča :P Takže doma, ptoom co jsem ozkoušela své novinky v šatníku jsem se naučila biologii - clekem si s tím věřím a pak poctivě cvičila. Hned jak jsem skončila, nasoukala jsem na sebe v rychlosti oblečení, popaldla v lednici papriku a běžela na autobus. Vněm jsem si sněla tu papriku. Dorazila jsem do tělovičny (mimochodem po cestě jsem měla bobky z dovu mužů, co šli nepříjemně blízko mě - už zaíčínám být strašpytel jako spoluačky - naivkaaa! :D). Převlíkla jsem se a hráli jsme. Protože mám brzo dostat "krámy," necítila jsem se nijak dobře - celá nafouklá a tak jsem nehrála nijak bombasticky, ale nejhorší to též nebylo. :) No pak mě kámoš dovezl až domů, pokecali jsme, dokonce mě chtěl pozvat někam - hůůstýý! :D No a teď tu seídm, na votoči jsem okomentovala slečny co mi poslaly ty úlovky, samozřejmě kladně, koukla na facebook a teď možná kouknu na jeden díl HIMYM, pač jak jsem právě zjisitla, tak není na nově Dr. House :( No a pak jít brzy spát ať se mi dobře vstává a zítra mě čeká další dietovýý den. :) Tak se mějte alespoń tak dobře jako já :)

Pá Vaše

-L

STOP SUGAR LEADING YOUR LIFE - day first

25. února 2013 v 21:16 | -L |  Dieta
Tak první den je za mnou! Věřím, že budu takto dál pokračovat a třeba po takových dvou - třech týdnech se vrátím ke své stravě z listopadu (založenou jen na obědu). Věířm, že se mi rychle stáhne žaludek, hlad jsem ani dnes moc neměla a pokud ano, měla jsem skvělý pocit prázdna - mám ho ráda. Jinak konečně můžu říct a jsem na to pyšná, že jsem nezhřešila. Parada!

Jídelníček

1) snídaně: banán
2) oběd: rajská polévka a halušky
3) večeře: půl papriky a rajče

Pitný režim

cca 3l vody
kafe s mlékem (bez cukru) - k snídani
černý čaj s mlékem - večer

Pohyb

35min cvičení (posilovací série na břicho, nohy a zadek, ruce)
1,5hod volejbal

DNEŠNÍ RANNÍ VÁHA: 72,7kg

Tak sportu a hubnutí zdar, Vaše
-L

STOP SUGAR LEADING YOUR LIFE - diet plan

24. února 2013 v 9:55 | -L |  Dieta
Stravovací program:
1) snídaně: ovoce
2) oběd - škola
3) večeře: zelenina

4) ÚT, SO - mohu 1ks sladké (jinak NE!!!)

Pohybový program:
ÚT, SO - běhat
ST - fitko
ČT - bazén
PO, ST, ČT - volejbal
PÁ, NE - TifRot-Workouts
+
každý den 1h cvičení

1. cíl: dosáhnout 69,0 kg !

24. 2. 2013

24. února 2013 v 9:50 | -L | 
Noo, tak už tu máme neděli. Mimochodem den před začátkem mé diety. A tentokrát to bude opravdu fungovat, protože chci vypadat opravdu nějak takto.

Ale až takhle se mi to ais nikdy nepovede, ale já vím, že se o to alespoň pokusím a nepřestanu, dokud nebudu spokojená. :)
Noo, jinak asi nic nového. Včera jsem šla spát už asi v devět, taky není divu, když jsem spala celkem jen čtyři hodinky :D Večer jsem seděla s mamkou v té hospodě, clekem dost nuda, byla i nějaká nevýřečná, no neívm prostě co jí je. Dnes říkala, že příjde na Superstar tak uvidííme :) Jinak počítám, že se odpo na kafe staví i Kačka asi. ;) Noo pak chci dneska zabalit zásilku pro jednu slečnu z votoče, nachystat se do školy, sepsat si nový jídelníček a tabulku pokroků, potom abych věděla co všechno za hnusy jsem tento týden nediety snědla ( a už nikdy nesním! ). No jinak dnes si ještě dám normální jídlo a zítra šmitec. Svůj program tady trochu napíšu, já už jsem to vlastně psala v nějakém minulém článku myslím :) Nooo a jinač jdu koukat na superdrbnu a himym zase, to je moje ♥ Ale teď ještě dkokoukám Báječné dorty (to je fakt dost dobrééé! - JOJ, teď).
Tak odpo ještě asi napíšu, mějte se krásně

-L