Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)3. 1. 2013 a zase znova!

3. ledna 2013 v 16:17 | -L | 
Tak jsem zase tady vážení. Neměla jsem vůbec čas, nebo spíš se mi nechtělo a nebo se mi taky možná začalo dařit. Ale jedno vím jistě - sem se vždycky vrátím, když je mi zle. Tak třeba dnes: 1) Mamka se mnou vůbec nějak nekomunikuje. 2) Moje kožní problémy se vůbec nelepší a tak si připadám jako zrůda (ikdyž tak hrozné to není, ale je to hnus, je mi z toho špatně!!) 3) Všehny ostatní holky jsou krásně namalované a já ani to nemůžu, proto si připadám tak hnusná a bezcenná. 4) Moje oblečení? Jedna velká katastrofa.. neívm,, kde na to všichni tak berou, ale mají úžasné oblečení a já ??? 5) Dnes jsem si dělala seznam, co jsem všechno platila za prosinec a utratila jsem asi tak 2000,- za ''hlouposti'' (tj. v podstatě i důležité věci), ale na ty by mi měla dávat peníze máma a já bych tak měla peníze na své vysněné boty na volejbal, nebo oblečení. 6) Počasí? To si snad děláš srandu ne?? Když jako jediná kráva nosím zimní bundu - která je mimochodem nová a přesto mám pocit, že je mi velká!!!! tak je strašné teplo a já se v otm ařím a když se konečně rozhodnu vzít si ''podzimní'' - u mě spíš letní bundu, tak je zima jako v prdeli a mimoto když kráčím domů fouká jako prase a mě do obličeje, jako by snad ten svět byl celý proti mě a ani nechtěl, abych došla domů. 7) Jen co příjdu do školy, už zase všichni učitelé otravují s písemkama - tka jsou normální?? Nemůžou nás nechat vydehcnout? Neeeee, já prostě musím hend zítra psát z chemie!! 8) Objednávám si boty a bundu, když se po dvou týdnehch bez odpovědi podívám na stránky, boty jsou o dvě stovky slevněné, tka jim píšu mail jkaá cena platí a najednou už mi to všechno pošloudomů takže cena je původní - větší!! 9) Co se ještě toho týče, tak způsob doručení je ještě ke všemu do ruky! Z čehož plyne, že pokud zítra nejsem doma, pošlou mi upomínku a já zas ještě polezuna poštu (přitom jsem platila za ''do ruky''), jenže co já zítra musím ? No ano, jako kretén a jako jedna ze dovu škol v Jeseníku, jít do školy!!!! 10) Dnes jsem si koupila měsíčník (tj. 330,-) a mamka řekla, že mi to vrátí.. o tom teda tak trochu pochybuju , ale už mám poslední peníze a to 500,- a to jsem chtěla šetřit na boty na volejbal.. to se teda našetřím, když mám tooooolik v "kasičce" ! A to mi ještě chybí peníze na nějakou hloupou kosmetika, která je ale ovšem nutná! 11) A k tomu všemu zítra se ke mě domů zase zpátky stěhuje maminka a jak ji tak znám, nebude to vůbec lehký den!

Nejraději bych zítrazůstala doma ze školy.. ale co to vyřeší? Možná tak dvě věci z mého "jedenáctera" problémů!!!!

A ano, jak už jsem zmínila, tak veliká věc - zítra se ke mě stěhuje mamka! takže už budu úplně normální jako všichni děcka.. a to, budu v 16ti letech bydlet s rodičem(alepsoň jendím). Na jendu stranu jsem moc ráda a na druhou vím, že to bude obrovský boj a že bude nějakou dobu trvat, než si na to zvyknu. A tak třeba jak si mám zvykat na to, že normálně každý den svičím, ale s mamkou doma, tohle moc nebudu ??? Hnus! Ani to blbé cvičení, které mi odplavuje všechny škodlivé a hnusné hormony a spaluje mou nadbytečnou váhu mi ten život nedopřeje.

Opravdu děkuji Bože připravil jsi mi skvělý život a skvělý den. Dnes jsem se rozhodla pravidelně se modlit, z čehož plyne, že mě snad vezmeš vážně a trochu mi to ulehčíš.

S láskou a ooobrovskou naštvaností vaše

-L
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama