Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)Prosinec 2012

9. 12. 2012 Přerov

9. prosince 2012 v 14:41 | - L | 
Takže ještě vám tu napíšu jeden článeček než nasednu na bus a budu tam tři hodiny trpět, než dojedu domů :/ Ták dnešní ráno celkem na pohou. Včera měli "naši" - tedy mamka s přítelem přijít na osm, neob mi měla napsat, samozřejmě ani jedno se nestalo ;) Šla jsem spát asi v půl 11 po X factoru an nikdo nebyl ještě doma, ale tak nestěžuj si, aspoń byl klid, ani jsem se dnes raději neptala, jak bylo... Dnes hezky ráno kafčo, pak jsem nějak zevlila u telky a tak.. Na dvanáctou jsme měly kuřecí a vepřové řízky a šťouchané brambory, mňam! Asi si skočím ještě pro jeden ikdyž jsem přežraná z dezertu, co byl ke kafi :D Jakási roláda co Luďa "pekl" alias koupil v Albertu :D Te´d koukáme s mamkou na pohádku a já se ještě momentálně šla informovat na facebook, co je nového a rozhodla se, napsat jsem ještě aktuální pozdrav. ;) Luďa tu má syna - též Luďu, tak kecají v kuchyni, no a my asi za půl hoďky vyrážíme do Olomouce, kam mě vezou na bus. No a pak už jupí tři hodinky v buse, snad se nepočůrám, jak to skoro dopadlo minule :D No v buse si možná trochu počut, zrovna mám rozečtený Zločin a trest od Dostojevskijho a až už se setmí, tak hezky sluchátka do uší a dobrou noc. :) Ve čtvrt na sedm budu doma, tak hned jak příjdu pořádně se doučím a napíšu si taháčky na zítra :D Pakd doma trochu poklidím, dám si vanu a lehnu k telce. Sladký domove.. :DUž ať jsem tam.. A v po pravdě už se celkem těším do školy, na všechny ty drby ohledně stužkováku atd.. A plánuju se o sebe trochu starat a co hlavně, těším se, až uvidím mého "vysněného" -O, ááách :) Tak se tu zatím mějte blaze, zdravím Vaše

- L

8. 12. 2012

8. prosince 2012 v 20:09 | -L | 
Tak asi po dvou týdnech jsem zpět. Nevím, všechno mi přišlo tak nějak fajn, že jsem ani neměla potřebuje se tady svěřovat s tou obvyklou spoustou věcí, která mě vždy štve. No, samozřejmě nemůže být vše stále stejně, stále stejně fajn. Tak v pondělí jsem byla nakoupit dárky pro mamku, jejího přítele, babičku, takže to mám z krku. Udělala jsem si referáty, které potřebuju. Celý minulý a vlastně i předminulý týden byl moc fajn. Měla jsem tak nějak volno, nemusela jsem nikam spúěchat, nemusela jsem stále jen sedět nad knížkama a učit se. To se ale změnilo. Vždy takové to "nuda" období ve škole netrvá dlouho.
Takže jsem zpět, zpět v tom presu a taky proto se tu potřebuju posvěřovat, pač nemám nikoho jiného, komu bych mohla. Takže dnes jsem si vypsala češtinu, naučila se zeměpis. Co mě zítra ještě čeká, je naučit se češtinu, do čehož se mi vůbec nechce, pač jsou to strašné hlouposti, které nedávají smysl, nerozumím jim, stále se opakují až mi z toho jde hlava kolem. Ovšem našprtit se to budu muset, v pondělí z toho píšeme test. Paráda. No dál se musím ještě naučit zklady společenských věd a němčinu, ale to až přijedu domů (z Přerova, kde jsem teď u mámy). A to je doufám a pokud vím všechno. No.. všechno prozítra. V úterý pak píšu z fyziky, mám dlouhý úkol do češtiny a taky úkol, kterému moc nerozumím a to do matiky. Nevím, jak to všechno zvládnu, do deníčku "úkolníčku" se mi už ani nic neveze :D Už ať jsou ty Vánoce božeeee! To bude pohodička... teda snad!
Tento víkend jsem teda jak už jsem se zmínila u mamky v Přerově, která tady žije s přítelem. S tím jim to vůbec neklapa, cítím se fakt hrozně, jak se na ni dívá, jak onja se před ním ponižuje, aby mu vlezla do prdele.. no,, vůbec se mi to nelíbí. Minule mi slíbila, že tady skončí a přestěhuje se zpět za mnou do Písečné, ale dnes se zmínila, že ji tu prodlouží smlouvu a blabla... To mě teda pořádně naštvala!! Těšila jsem se, že zase budeme spolu. Ale víte co, mě už je to všechno ejdno!!! Já si budu prostě žíj jen svůj a sdvůj vlastní život a nenechám nikoho aby mi po něm šlapal! Nelíbí se mi mít takovouhle matku a takovouhle nakřáplou rodinu. Vždyť já bydlím v 16ti letech sama, tak mi nezbývá nic jinéhho, než se starat jen a jen sama o sebe. A proto jsem se dnes rozhodla, že jednou nechci, abych dopadla jako moje matka, nebo aby moje děti dopadly jako já teď. Proto se budu učit. Budu se hodně dobře učit, klidně ať nad tím doma strávím jakýkoliv čas, ale tohle je moc důležité! Jednou budu mít dvě vysoké a pořádně dobře placenou práci a pevnou rodinu. Budu ve vyšší vrstvě a té lepší společnosti a chodit na kafe s kamarádkami a bavit se o politice. A věřte nebo ne, budu!!!
Takže co se týče kamarádů, tak to není nejhorší, ale mohlo by to být mnohem lepší! A to: moje nejlepší kamarádka Kačka se jako každý víkend včera vracela z inrtru a co myslíte, ozvala se? A dnes mi akorát napsala sms ty nejsi doma? A žeby napsala jak se mám, kde jsem atd. ? V poslední době na mě pořádně a to vážně pořádně sere. Asi zapomněla, jak to bylo v létě. Byly jsme jen a jen spolu, byly jsme nerozlučná dvojka, bavily jsme se o všem, byly jsme nazvzájem pro sebe na prvním místě. Spaly jsme u sebe den co den, všude jsme psolu chodily. Já jsem byla jeidná kamarádka, protože žádnou jinou tady - doma nemá. A hned jak přijela na intr, zapomněla na mě. Má svého kluka, její názory.. to je trochu na facku a nerada se lituju, ale takhle mě dlouho nikdo nepodělával. Ale ona na to zase příjde, až se na ni všichni vyserou. Protože já budu vždy tady. Ostatní celkem fajn, včera byl pátek a v Jeseníku byl v pořadí asi 2. nejlepší stužkovák, který v roce býváa já tam chyběla. Moc toho nelituju, protože upřímně jsem se moc nebavila ani na tom 1. nejlepším a to stužkováku naíš školy. Ostatní mé " nejlepší" kkamarádky.. tedy abych to osvětlila, tak máme vee třídě takovou pártu - 3.14če, je nás pět holek ze třídy a jsme takové ty "bestky" no.. Ale doopravdy to neí tak skvělé,m jak se to zdá. S jednou sedím, ale celkem často se hádáme a ani si moc nepokecáme, což mě ostatně dost mrzí, další dvě jedou trochu duo, protože samy jsou ty opravdové nejlepší kamarádky, přitom jedna když má blbou náladu, ta druhá jde hned za mnou a pomlouvá ji, jak může. A ta čtvrtá je tak náladová a tak urážlivá.. jendou je nejlepší kamarádka a podruhé nehorázná svině, těžký je to s ní. Třeba dnes jsem se dozvěděla, že všera jak byl ten stužkovák, tak tam měla už podruhé něco s mým tak trochu bývalým" nebo jak bych to řekla, spíš jsem ho dlouho chtěla, se všema jsem ho seznámila, pak mě od něj odradily (i ona) a teď s ním pomalu dvakrát spala.. No a to druhé, doopravdy a to (u ní poprvé), spala na tom stužkováku s klukem, kterého jsem kdysi msnad milovala.. Né že by mě to mrzelo, kvůli tomu kdo to byl, ale spíš.. jak se teď chová. A to mi asi pár měsíců zpět řekla něco ve smyslu, že jsem děvka (mimochodem od té doby, tj. skoro 3 měsíce s nikým nic neměla - jo, připadám si teď jako anděl:D) a teď dělá tohle.. no neívm. Měly jsme takovou hlupou jen ze srandy sázku, kdo se první s někým vyspí.. a kdo se s někým vyspí než bude údajný "konec světa" - 21. 12. 2012..a furt jsme to tak rpobíraly a bavily se o tom.. ale že udělá tohle.. vyspí se s prnvím idiotem, ožralá na plese. No.. nevím, tohle se mi vůbec nelíbí. Ale co je mi do nich, jsem jen JÁ, JÁ, JÁ.
A to poslední, tj. kluci. Na tom minulém plese jsem měla takovou slabou chvilku a jedenkluk mi v otm dost pomohl. A od té doby jsem tak trochu zjistila, že jsem ho ve svém životě celé asi dva roky přehlížela. Měla jsem zálusk snad na všechny kolem něj, ale až te%d ivdím, že on je ten skvělý, hodný i hezký atd... Proto ho tak jaksi teď pravděpodobně chci. Mockrát jsem už tohle cvítila a naprosto nikdy to nevyšlo, ale teď bych si to opravdu moc, moc přála! Bohužel je to o to těžší, když mi řekl, že si nerad s někým píše. Chodím s ním do volejbalu, tak to budu muset nějak naznačit a tak.. A snažit se chovat jako skvělá, hodná holka.. A s vzhledem toho moc dělat nejde, pač se nemůžu ani malovat, protože mám dost kožní problémy s pletí.. Dokud se to nespraív, jsem vyřízená.. Ale už dva týdny na to beur léky a až za dva týdny jdu zas k téé doktorce a zaítm se mi to nijak neezlepšilo, tak snad... prosím, tohle si snad ani nezašloužím :/
Tak a poslední odstavec je o tom, že si asi 4 lidi už všimli, že jsem zhubla. To jsem moc ráda, že alespoň něco, co s usilovnou snaživostí dělám, jde vidět. Protože už asi 3 týdny každý den svičím a hoodně, opravdu hodně málo jím. A zhubla jsem 6 kg. Ještě dalších 6 dolů a budu spokojená. Ovšem v úterý jdu k doktorce, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Je to kvůli štítné žláte - minulý týden jsem byla na odběrech a ultrazvuku, tak jsem zvědavá na výsledky.
A teď opravduu poslední odstavec a to, že jediná věc, na kteoru se teď moc těším, je okres ve volejbale, který bude tuhle, nebo příští středu a já doufám, že tuhle, pač to by tam byl i můj "vysvěný" - O :) I hope sooooo, God!
Tak a teď vás už opoušítm, jdu si udělat čaj a usadit se pod deku k televizi - x factoru, minule vypadl můj oblíbenec, tak jsem zvědavá jak to bude všechnoo dál. Tak se tu mějte krásně a žijte líp, než já, zdraví vaše

-L