Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života. Mark Twain
:):)6. 11. 2012

6. listopadu 2012 v 17:09 | LP♥ | 
Takže dnešní neméně náročný den ve škole konečně zdolán :) Písemka tři - čeština tak 2-3, biologie tak 1- a angličtina.. no to je oříšek, mám z toho dobrý pocit, ale bůh ví :)

Ách konečně doma hezky jsem si udělala kafíčko, palačinky a s tím nejlepším pocitem (a to, že se nemusím nic učit) se jdu hezky koukat na telku :) Jinak chápete to? Jen tak si příjdu ze školy a rozhodnu se, že bych si dala palačinky.. no tak co mi zbývá no :P Ale nelituju.. mňam!

Do Simpsnů nám zbývá ještě asi hodina a půl, tak to vidím na HIMYM nebo, a teď si nemyslete, že jsem divná, na Aktu X :D Je hekzé se někdy trochu bát ůůůůů!


Tady je máme.. Sculliová a Mulder, dobří blázní, já býtna jejich místě už jsem dávno strachy pod zemí :D

No tak dál bych vám pověděla, že dnes se mi stalo něco moc hezkého. O víkendu jsme byli na jedné chatě, tak polovinu lidí (což bylo tak deset) jsem neznala. A dnes za mnou přišla spolužačka, která akci pořádala, že jedna holka, prý říkala, že jsme jí byla strašně sympatická a vypadala jsem moc v pohodě, že se se mnou chtla začít bavit, ale byla jsem prý moc daleko. To potěší :) No a co ještě dnes potěšilo, potkala jsem na záchodech učitelku němčiny a prý, "Dnes ti to sluší!" No týýjo, to jsou věci :D
Kromě věcí naven, bych vám ráda sdělila pár věcí, které váznou v mé hlavě.. a to:
1. Těším se na stužkovák (maturitní ples) naší školy, je příští víkend (tedy 16.11.) a vždy je tam moc známých, skvělé pití, skvělý program, dobrá hudba a ještě když jsem si pořídila nové šaty i lodičky. To bude paráda :)
2. Dnes jsme se na obědě s holkama vrátily ke starý časům. K tomu jak jsme začaly chodit na diskotéky, pařily jsem až do rána, pily jsme, všechno jsme braly s nadhledem, nic nás neštvalo, svět byl náááš. Ách, to byly časy :)
3. Pak vám sdělím něco, čemu se vážně zasmějete. S holkama jsme si řekly, no vlastně je to spíš taková sranda, že do 21.12., což má být údajně nějaký ten konec světa, si splašíme kluka a vyspíme se s ním. No nejsme blbky?! :D

Co mě taky dnes napadlo a ráda bych to uskutečnila, zařadit sem tubriku mí přátelé, protože ti do mého života na sto procent patří a o každém vám něco málo povím. :)

Jo a ještě jedna hoooodně důležitá věc, na kteoru se těším. Zítra si jdu na úřad vyzvednout nový pas, který je nějaký nový, spešl s otiskama, který je třeba no víte kam? ... NY! jojo, příští rok pofrčím s tetou do New Yorku, alespoň něco se daří :)))))


Tak se zatím mějte, vaše...
-L
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama